Предлагам: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

незнам, само питам

Български и английски език (засега) :)
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Писах на скайп вчера, но нямаше никой. Дали днес, и кога би било възможно да се случи един чат на скайп? Мисля, че така по-бързо ще уточним няколкото неща, които ме интересуват като въпроси.
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Писах на скайп вчера, но нямаше никой. Дали днес, и кога би било възможно да се случи един чат на скайп? Мисля, че така по-бързо ще уточним няколкото неща, които ме интересуват като въпроси.

Здравейте, имате отговор в скайп! :)
 
От: Re: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Също писах на скайп днес.

Здравейте, отговорих Ви на поканата днес!
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

След известно отсъствие, отново съм тук и съм готова да приема вашите поръчки. Предпочитам да се захвана с нещо дългосрочно. Очаквам вашите предложения! :)
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Все още съм свободна за нови поръчки! :)
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Писах Ви в скайп
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Писах Ви в скайп

Здравейте, имате отговор в скайп!
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Здравейте,
След известно отсъствие от моя страна, отново се връщам и съм готова за нови поръчки. Предпочитам да ми пишат хора с предложения за дългосрочни ангажименти, но всеки е добре дошъл да даде своето предложение. :)
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Приемам нови поръчки! :clap:
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Доволен съм от статията която поръчах. Беше написана в срок и ще поръчам отново.
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Доволен съм от статията която поръчах. Беше написана в срок и ще поръчам отново.

Много Ви благодаря за положителното мнение!
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Здравей Ина,

Ей сега ти пиша на мейла задание за 4 статии и ако съм доволем имаш дългосрочен ангажимент.
 
От: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Здравей Ина,

Ей сега ти пиша на мейла задание за 4 статии и ако съм доволем имаш дългосрочен ангажимент.

Здравейте, имате отговор на имейл!
 
Здравейте на всички! След известно отсъствие от моя страна, отново се връщам, готова за работа, като предпочитам да се заема с дългосрочни ангажименти, но все пак ще разгледам с интерес всяко едно предложение!
 
Привет на всички търсещи качествен, опитен и сериозен преводач! Отново ми се освободи време, в което мога да се захвана с вашите предложения за работа! Предпочитам да ми пишат хора със сериозни и дългосрочни запитвания, но все пак ще разгледам и отговоря на всяко предложение за работа. Опитът ми като преводач и писател не е никак малък. Очаквам Вашите оферти!
 
Последно редактирано:
Здравейте, съфорумци. Отново съм на линия за работа. Предпочитам да получа предложения за преводи. Очаквам Вашите оферти!
 
Последно редактирано:
Привет на всички! Включвам се отново тук с готовност за работа. Ако мога да съм Ви полезна с преводи от и на английски език, можете да се свържете с мен на посочените координати. Очаквам Вашите предложения.
 

Горе