Преводач от английски на български

ExTended

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Здравейте!

Търся си работа като преводач от английски на български език. Добър съм в следните области: спорт, художествена литература, икономика и реклама.

Имам известен опит в превеждането на спортни статии от английски на български език. Разбирам от футбол, тенис, F1, ски скокове, колоездене и снукър. В момента съм един от неколцината българи, оторизирани да пишат прогнози в Еврофутбол.

За връзка:
skype - extended_wolf
 
Последно редактирано:
От: Преводач от английски на български

Също така мога да превеждам текстове от английски на български текстове от областите на художествената литература и иконмиката/рекламата.

Хубаво е да можеш да превеждаш, но е добре и да е грамотно.
 
От: От: Преводач от английски на български

Хубаво е да можеш да превеждаш, но е добре и да е грамотно.

Това го добавих при едитването на поста и в бързината съм повторил една дума. Не вярвам да е чак такъв проблем.
 
От: От: От: Преводач от английски на български

Това го добавих при едитването на поста и в бързината съм повторил една дума. Не вярвам да е чак такъв проблем.

Една дума и една тема. :wink:
 
От: Преводач от английски на български

Здравейте!

Търся си работа като преводач от английски на български език. Добър съм в следните области: спорт, художествена литература, икономика и реклама.

Имам известен опит в превеждането на спортни статии от английски на български език. Разбирам от футбол, тенис, F1, ски скокове, колоездене и снукър. В момента съм един от неколцината българи, оторизирани да пишат прогнози в Еврофутбол.

За връзка:
skype - extended_wolf
Сайтовете ти са страхотни - успях да ги разгледам в другата ти тема.Много инфо и всичко много добре направено в тях.
Със сигурност ще намериш клиенти тук, но трябва да те опознаят колегите, като във всеки друг форум.
Успех и позитивност ти желая.:)
 
Последно редактирано:

Горе