Преводи (английски и немски език) и писане на статии - бърза работа и добри резултати

ne4eto__png

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, аз съм на 19 год. и съм студентка по право. Търся работа за лятото, а евентуално и за след това. Завършила съм езикова гимназия с немски (като първи) и английски (като втори) език и след писмен и устен изпит пред немска комисия придобих Sprachdiplom DSD, Stufe II (Niveau C1) , немска диплома-предпоследно ниво. По-специално се занимавам с писмени преводи, но съм извършвала и устни (консекутивен) на представители на немски фирми в България. Водещите до момента и занапред начала за мен са -отговорност, дисциплина, амбиция, мотивация, упоритост, прецизност и перфекционизъм.
Услуги:

- превод немски-български
- превод български-немски
- превод английски-български
- писане на уникални статии 2-3лв (възможно най-кратки срокове)

Ценоразпис на преводите:
7лв/стр.(1000-1500 думи) -обикновена поръчка
10лв/стр.(1000-1500 думи) -бърза поръчка (на следващия ден)
12лв/стр.(1000-1500 думи) -експресна поръчка (до няколко часа)

Допълнителни услуги:
*добавяне на данни в сайтове

Контакти:

skype: ne4eto__png
лично съобщение
 
От: Преводи (английски и немски език) и писане на статии - бърза работа и добри резул

Колеги искам да ви помоля за първо време на ми пишете на скайп, защото не мога все още да изпращам лични съобщения! Поздрави!
 
От: Преводи (английски и немски език) и писане на статии - бърза работа и добри резул

Горещо ви препоръчвам услугите на колежката. Преди 2 дни поръчах статии и преводи (както от английски, така и от немски) и се справи повече от блестящо - както е написала в заглавието на темата - бърза работа и добри резултати! Успех за напред!
 

Горе