Преводи и преработка на текстове (немски-български език)

Victoria

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейтe! Казвам се Виктория и съм завършила езикова гимназия с профил немски език.В момента съм студентка и изучавам икономика с чуждоезиково обучение с немски език.Притежавам DSD Diplom Stufe II от института в Гьоте, който успях да взема с ниво C1.Правя преводи от немски на български и обратното.Също така мога да преработвам текстове и на двата езика- мога да поправям стилистични,граматични и правописни грешки.Също предлагам и преразкази на текстове на двата езика. Предлагам ревю на 3 статии за първите трима поръчали с положителна репутация на половин цена.

Превод от немски на български език:

230-300 думи – 4.00лв
301-450 думи – 7.00лв
За над 450 думи текст се таксува за страница-7.50лв

Превод от български на немски език:

230-300 думи – 4.50лв
301-450 думи – 7.50лв
За над 450 думи текст се таксува за страница-8лв

Преработка на текстове на български език:

До 450 думи-3.00лв
Над 450 думи текст се таксува за страница-4.00лв

Преработка на текстове на немски език:

До 450 думи-3.50лв
Над 450 думи текст се таксува за страница-4.50лв

Тук Ви представям и един примерен превод от български на немски.
Смолян/КРОСС
2011 година е успешна за българския туризъм.Близо 4 милиона туристи са посетили България за първите осем месеца на годината,което е увеличение с 5% на годишна база.Над 1,5 милиарда евро са приходите от чужди туристи за седемте месеца на 2011г.Последните дни на август ни носят по 10-12 милиона евро на ден от туризъм.Това съобщи днес в Смолян заместник-министърът на икономиката Иво Маринов, който присъства на откриването на VIII Международно туристическо изложение „Планините на България”.По думите му германските туристи са се увеличили с 10%, а от Русия са пристигнали 20% повече туристи. Водещи остават морският и зимният туризъм, като се отбелязва успешно развитие при СПА и културния туризъм, отбелязва Маринов.
2011 ist für den bulgarischen Tourismus erfolgreich. Knapp 4 Mio Touristen haben für die ersten acht Monaten des Jahres Bulgarien besucht, d.h. eine Erhöhung von 5% pro Jahr. Über 1.5 Mrd. Euro sind die Einnahmen von ausländischen Touristen für die sieben Monate des Jahres 2011.Die letzten Tage des Augusts bringen uns 10-12 Mio Euro täglich von Tourismus. Das teilte heute in Smoljan der stellvertretende Wirtschaftsminister Iwo Marinow, der an der Eröffnung von VII internationalen touristischen Ausstellung anwesend war. Nach seinen Worten erhöhte sich die deutschen Touristen um 10% und aus Russland kamen 20% mehr Touristen. Führende bleiben der See- und Wintertourismus, indem eine erfolgreiche Entwicklung beim SPA- und Kulturtourismus verzeichnet.

За контакти:на ЛС, skype:victoria-pencheva,e-mail: [email protected] или на: http://vikiprevod.com
 
  • Like
Реакции: wood
От: Преводи и преработка на текстове (немски-български език)

Предлагам 2 безплатни ревюта.Желаещи да се възползват?
 
От: Преводи и преработка на текстове (немски-български език)

Предлагам 2 безплатни ревюта.Желаещи да се възползват?

Бих се възползвал от едното ревю за един сайт за обяви. Пиши ми на ЛС какво се иска от мен.
 
От: От: Преводи и преработка на текстове (немски-български език)

Да споделя отзивите си от написаната статия.
Помолих моя позната която живее в Германия от 15 години да погледне текста...
Грамотно написана статия без граматични грешки...Колежката добре се справя с немският. Смятам че за това качество парите за услугата са напълно нормални.

Успех.
 
От: Преводи и преработка на текстове (немски-български език)

Аз също си поръчах превод и съм доволен. Нямам позната в Германия за да и дам да сравни текста но аз съм доволен.
 

Горе