Предлагам: Преводи от Английски-Български , Български-Английски

plazarova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, казвам се Пенка Лазарова.
Занимавам се от доста дълго време с преводи на английски и от английски на български.
Живяла съм 15 години в Англия и съм с перфектен писмен и говорим Английски.
Практикувам го постоянно и съм на линия, когато трябва да помогна на някой.
Цената се определя от големината на текста
 
Последно редактирано:
Страхотно описание! Браво! Открих само 6 правописни грешки! Така се работи днес, бравооооо!
 
Интересно ми е къде по точно ги открихте тези правописни грешки :eek::eek:
Може би е имал предвид разстоянията между препинателните знаци и буквите. :) Не е гот, наистина.

Аз само ще ти пожелая успехи, то от хейт тук няма смисъл. :)
 
Интервал се поставя след точка, удивителен знак, въпросителен знак, двоеточие, точка и запетайка. Вие поставяте интервала преди тях. Това естествено, не е важно да се спазва по форуми, но ако продавате съдържание е хубаво да знаете основни правила за писане на компютър.
 
Хората са прави, а аз ще добавя,че дори и да сте живяла толкова и толкова еди къде си работа за всеки с този език няма, съветвам Ви да си търсите друго поприще.
 
Хората са прави, а аз ще добавя,че дори и да сте живяла толкова и толкова еди къде си работа за всеки с този език няма, съветвам Ви да си търсите друго поприще.

Сашке, нямаш никакво право да даваш съвети, защото от твоето, по-неграмотно писане не съм виждала. Не злобей - така не се бори конкуренцията! Нали точно ти ревеш от подобни действия, където е уместно, и където не.

Пожелавам успех на новата съфорумка. С тази приятна визия, предприемачите бързо ще ви налазят, но първо ще се позаяждат, за да демонстрират самоувереност. :)

Апропо, ако имате и приятен глас, можете да отkликнете на тази обява: https://www.predpriemach.com/threads/Видео-презентация-на-английски.83773/
 
А ти пък си още по голяма ревла, такива като теб нямат място никъде. И ти ревеш.
Така е, поплаквам си, когато нещо ме натъжи, но за разлика от теб не го правя по форумите. Освен това знам, че когато се степенува, между "по"/"най" и следващата дума се слага тире. ;)
 

Горе