Предлагам: Преводи от и на английски и немски език

blacklotos

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте!

Известно време нямах активност тук, но в момента имам свободни капацитети и предлагам услугите си за преводи от и на английски и немски език. Завърших университет в Берлин и живея в Германия вече 10 години, мога да превеждам и текстове с медицинска, биологична,химична или стоматологична терминология.
Що се отнася до английския - притежавам сертификат Cambridge Proficiency in English и опит с преводи на уеб-страници и статии.

Цени за обикновени текстове:
от английски на български – 1.50лв / 100 думи
от български на английски – 2.00лв / 100 думи
от немски на български – 2.00лв / 100 думи
от български на немски – 2.50лв / 100 думи

При специфични текстове е най-добре първо да погледна текста и след това да дам предложение за цена.

Предлагам и писане на статии на български език - цената е по договаряне, в зависимост от темата.

Плащане - PayPal.

Успешна и хубава седмица на всички!
 
Здравей, колега, не ме разбирай погрешно, нямам нищо против теб, но наистина ли не можа сам да си съставиш и оформиш темата (обявата) и затова реши да копираш оформлението, стила на писане и текста от моята? Дори цените са копирани и то дословно, поне да ги беше намалил малко, за да бъдеш по конкурентоспособен. Това за мен е крайно несериозно!
 
Тук в НЕТ-а, всеки е "завършил" някъде по "света", та ако ще ѝ в УниверситетУ и ФакултетУ... Някое ревю няма ли да пуснеш или да покажеш наистина, че може да ти се има доверие в писането и преводите, иначе така всеки може да копне текст от колега и да се престави за голямата работа... Благодаря!
 
Здравей!

Описанието на това какво предлагам категорично не е копирано. Нито стила на писане, наистина, абсолютно честно. Може би е възможно да се изрови старата ми тема от преди години. Що се отнася до шрифт - ползвах този, който ми беше настроен за писане от много време.В крайна сметка,предлагам доста по-малко услуги от теб и текстът е по-кратък. Това, че пожелавам успешна седмица не е копиране.

Цените са формирани по наблюдения - със сигурност съм прочела и твоята тема. Няма проблем да ги напиша е по-различа форма, за да де отличават по-ясно от твоята обява.

Здравей, колега, не ме разбирай погрешно, нямам нищо против теб, но наистина ли не можа сам да си съставиш и оформиш темата (обявата) и затова реши да копираш оформлението, стила на писане и текста от моята? Дори цените са копирани и то дословно, поне да ги беше намалил малко, за да бъдеш по конкурентоспособен. Това за мен е крайно несериозно!
 
Здравей magnit,

По желание мога да пусна и копие от удостоверението от университета? Все пак имам и няколко отзива от клиенти, макар и стари.
Уточнение за текста на обявата вече постнах.

Тук в НЕТ-а, всеки е "завършил" някъде по "света", та ако ще ѝ в УниверситетУ и ФакултетУ... Някое ревю няма ли да пуснеш или да покажеш наистина, че може да ти се има доверие в писането и преводите, иначе така всеки може да копне текст от колега и да се престави за голямата работа... Благодаря!
 
Да, няма да е лошо да пуснеш някое ревю или твоя работа, защото за тези няколко години, като член на този форум се натъкнах на какви ли не измамници... А колкото до дипломи и удостоверения, ми било то министри или депутати и те купуват?! :eek:
Нищо лично и хубава седмица!
 
Здравей!

Описанието на това какво предлагам категорично не е копирано. Нито стила на писане, наистина, абсолютно честно. Може би е възможно да се изрови старата ми тема от преди години. Що се отнася до шрифт - ползвах този, който ми беше настроен за писане от много време.В крайна сметка,предлагам доста по-малко услуги от теб и текстът е по-кратък. Това, че пожелавам успешна седмица не е копиране.

Цените са формирани по наблюдения - със сигурност съм прочела и твоята тема. Няма проблем да ги напиша е по-различа форма, за да де отличават по-ясно от твоята обява.

Здравей, отново, копирано или не - пожелавам ти успех в начинанието, дано всичките ти клиенти бъдат винаги доволни (защото това е най-важното) и да попадаш само на точни хора (каквито са членовете на този форум). Всичко хубаво ти желая!
 

Горе