Превод на статии + добавяне в Wordpress

ivok

Active Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Търся човек за превод от англ. на статии и вкарването им в Wordpress блог/сайт. Първите статии ще ги покажа аз, следващите трябва да ги намерите сами в интернет. Освен вкарването на текста, трябва да се вкара и подходяща снимка/снимки към темата (свободна за изтегляне). Общ брой на статиите - около 10-15. Кандидата трябва да знае англ. (изпращам примерна статия за превод и след одобрение му възлагам задачата) и да може да ползва Wordpress. Ако започнем с някой сериозен работа, по-натам ще има допълнителни задачи, в същия или друг сайт. Изпращайте оферти на ЛС.
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Само да те питам на различна тематика ли ще са и на 10 статии колко пари плащаш в PayPal?
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Тематиката е една и съща. Плащам на този който даде най-добра оферта според предлаганото качество.
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Здравейте, аз се интересувам от обявата. Имам опит с преводите, както и със сглобяване и превеждане на статии от чуждестранни сайтове.
Поздрави
 
От: От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Пишеш ми ЛС с цената за която можеш да го направиш. Изпращам тестова статия за превод.
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Все още нямам право на ЛС, затова и Ви писах тук...Ще чакам тестовата статия.
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Ще ви я пратя до час, най-много два, превеждам в момента.
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Здравей,

Ако офертата още е актуална моля изпрати ми ЛС със пробна статия и мейл за връзка.
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

и мен ме интересува, ако е още актуална обявата, пратете ми на лично пробната статия и начин за връзка
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Намерен е човек за работата. Благодаря на всички кандидати.
 
От: Превод на статии + добавяне в Wordpress

Здравейте,
Ако все още е актуална обявата, моля, пишете ми. Имам три-годишен опит в превода на статии от немски и английски език. Ще се радвам да ми изпратите пробен текст.
 

Горе