Превод на статии

От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: Превод на статии

Че защо да не знаят и те кофти думички ?
А ти се смеем защото лъжеш и мажеш.
Глупако "юрист", не съм лъгал и мамел никой. Правил съм много услуги на хората от пренаписване на статии и ревюта на сайтове до преводи от Английски. Малоумието ти отегчава, когато ме караш да говоря за очевидни неща.
 
От: Превод на статии

Хаха, удивотелно е човек колко евтино може да иска от някой друг да продаде знания , които той самия явно няма щом иска друг да му свърши работата ... Аз съм студентка, обикаляща подобни обяви с приличен английски и тези цени ми се струват прекалено ниски ...

Вал, имам забележки от към пунктуационно/ граматични несъвършенства в изказа, но... спомням си как аз съм превеждала като студент. Ако проявявате интерес - ще Ви дам пробен превод. Пишете ми на лична.
 
От: Превод на статии

Яд ме е, че претендиращи за изключително интелигентни хора се заяждат , както сестра ми го правеше когато беше на 10 ... уви, явно може. Да всеки определя бюджета си и колко ще плаща, други определят дали толкова струват ... така се създава пазар на труда. Но и ntdorov ти също не ме познаваш , за да говориш толкова смело. Тук не се правим на велики. В сексция "Услуги" се помага, критикува, подкрепя. Критиката обикновено е градивна ... Успешна работа ти пожелавам и не се троскай като 10 годишно дете, което обича да си мери силите с всички и във всяка ситуаци. Не е професионално. Попринцип по-умните съветват вместо да нападат :) Айде стига офтопик :)
 
От: Превод на статии

...спорове някакви...случайно попаднах на темата.Към Г тудуров ли сте не ви знам (Г е за Гъз не господин)ако беше попил мааалко от обноските на острова нямаше да си губя времето да пиша тоя коментар.Много ме дразнят подигравки на социaлна основа.Цените ти са шит за всеки с добър писмен-говорим английски.Можеше да кажеш,както Izida примерно в друг форум "толкова давам толкова имам"Пред кого се представяш къде се намираш?Не можело да се сравнява образованието за 2 лева се бъзикаш,че работел някой.Тръгна и да поучаваш,жени да обиждаш,които не са те провокирали е простак си мойто момче.
Във всички случай си пълен въздухар.Още един тръгнал с трици да лови маймуни. :mad:
 
От: Превод на статии

И какъв е проблема в тази тема ?
Човекът предлага работа и плаща толкова.
Цените си ги определя той и както си прецени.
Който се интересува му отговаря на лични,а който не се интересува или му се виждат ниски цените си трае.
 
От: От: Превод на статии

И какъв е проблема в тази тема ?
Човекът предлага работа и плаща толкова.
Цените си ги определя той и както си прецени.
Който се интересува му отговаря на лични,а който не се интересува или му се виждат ниски цените си трае.
Малоумника обяснява кой и как трябва да определя цените, след като за всички стана ясно, че темата е подигравка. :lol:
 
От: От: От: Превод на статии

Малоумника обяснява кой и как трябва да определя цените, след като за всички стана ясно, че темата е подигравка. :lol:
Малоумника си само и единствено ТИ.
При това с голямо ЕГО - пълен, жалък въздухар, който се прави на голямата работа !
Дааа, темата е подигравка за теб най-вече, че ти лъснаха лъжите.
Апропо, благодарение на админите предните ти простотии са изтрити.
---------------------------------------
P.S. Остани с надеждата за някой долар в paypal.
--------------------------------------------------------------
Карай. Вече ми изпратиха 2 предложения от [URL="http://forums.digitalpoint.com/"][url]http://forums.digitalpoint.com/[/URL][/URL] за писане на ревюта на сайтове. Ето текста на едното, по което работя в момента. Стискай палци да взема някой долар с paypal.

I need several blogreview with 200word long
I will pay $1/review. No need extensive review, just simple review about site with keyword on it

PM me for url and keyword
--------------------------
Стискам ти палци за някой долар в paypal да изкараш и да се успокоиш.
Нямам намерение да си загубя деня в празни приказки с теб.
 
От: От: От: От: Превод на статии

Малоумника си само и единствено ТИ.
При това с голямо ЕГО - пълен, жалък въздухар, който се прави на голямата работа !
Дааа, темата е подигравка за теб най-вече, че ти лъснаха лъжите.
Апропо, благодарение на админите предните ти простотии са изтрити.
---------------------------------------
P.S. Остани с надеждата за някой долар в paypal.
--------------------------------------------------------------
Карай. Вече ми изпратиха 2 предложения от [URL="http://forums.digitalpoint.com/"][URL="http://forums.digitalpoint.com/"][url]http://forums.digitalpoint.com/[/URL][/URL][/URL] за писане на ревюта на сайтове. Ето текста на едното, по което работя в момента. Стискай палци да взема някой долар с paypal.

I need several blogreview with 200word long
I will pay $1/review. No need extensive review, just simple review about site with keyword on it

PM me for url and keyword
--------------------------
Стискам ти палци за някой долар в paypal да изкараш и да се успокоиш.
Нямам намерение да си загубя деня в празни приказки с теб.
Олигофренче, започна да се повтаряш. Ясно е, че не съм лъгал никой за нищо. Ясно е и че си неграмотен, не се изразяваш правилно и не ставаш за юрист. Срамота е, че спомена думата юрист в предните си постове в друга тема. Бе ти обяснено от Lill, че статии ми са достатъчно добри, дори за чуждестранни англоговоряващи клиенти. Говорим за икономически статии на сериозна тематака, от която ти си нямаш понятие. Всъщност глупак, като теб не може да се справи дори с елементарен Английски. Ти си срам за юристите в България.
 
От: Превод на статии

Здравейте,
Търся човек за превод на статии от английски на български. Статиите ще бъдат на тема: хранене, диети, отслабване, майчинство и др. Месечно ще ми трябват около 8-10 статии и парите ще ви се изплащат веднъж месечно през epay.bg или paypal.com.
Цена на статия:
250 – 300 думи (превод) 1.5 лева
450 – 500 думи (превод) 2 лева
Повече от 500 думи допълнително обсъждане

Изискването ми е статиите да бъдат правилно преведени и без правописни и граматически грешки. Ще са заплащат само одобрените статии.

Здравейте,
учила съм английски 5 години и все още се занимавам. Не е професионално, но смятам, че бих могла да ви свърша работа. Разбира се вие ще си прецените, ако вече нямате подходящ кандидат. :) Аз съм начинаеш фрийлансер и всяка работа ще бъде добре дошла за мен, както за натрупване на опит, така и за някакви средства.
Поздрави
П.С. - тъй като нямам право на ЛС все още оставям скайп
etti17
 
От: Превод на статии

Lill, ако търсите грамотни преводачи, аз може би бих могла да покрия изискванията Ви :)), колкото и нескромно да звучи.
 
От: Превод на статии

Здравейте, аз и приятелката ми имаме интерес да се занимаваме с работата. Имаме опит като копирайтъри и в преводни статии от английски и турски език. Ако искате ми пишете на лични или на noldor(at)abv.bg.
Поздрави,
Цветан Ненов
 
От: Превод на статии

свържете се с мен аз знам 4 езика и можем да работим заедно
 

Горе