Превод на Wordpress тема

Re: От: Re: От: Re: От: Re: Превод на Wordpress тема

Няма нищо не става, иначе .mo съм ползвал, моя грешка в предния пост. Просто се изнервих максимално, писах им на съпорта да видим какво ще направят и ще ви напиша отзив, дали да си купувате нещо от тия приятели!
По дърводелска локализация на тема не съм виждал. И тия пари вземат!!!
Пробвай с

PHP:
load_theme_textdomain( 'default', TEMPLATEPATH.'/lang/bg_BG.mo' );

Edit :

.po не ти трябва, а .mo
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: Превод на Wordpress тема

Няма нищо не става, иначе .mo съм ползвал, моя грешка в предния пост. Просто се изнервих максимално, писах им на съпорта да видим какво ще направят и ще ви напиша отзив, дали да си купувате нещо от тия приятели!
След като им прочетох "документацията" как се локализират техни теми от сега ти казвам искай refund!
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: Превод на Wordpress тема

Да, да мерси за съвета, даже няма да чакам и ще поискам refund! Много неприятно, а иначе излизат на първо място по търсене на "premium wordpress theme".
След като им прочетох "документацията" как се локализират техни теми от сега ти казвам искай refund!
 
От: Превод на Wordpress тема

Малко офтопик, ама да споделя.
Google translator toolkit може да се ползва за самото превеждане и да се отхвърли повечето работа с автоматичен превод и после с poedit само да се запази.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: Превод на Wordpress тема

Да, да мерси за съвета, даже няма да чакам и ще поискам refund! Много неприятно, а иначе излизат на първо място по търсене на "premium wordpress theme".

Това реално не значи, че може да се локализира. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: Превод на Wordpress тема

Това реално не значи, че може да се локализира. ;)
Само хвърли един поглед на това - лол!

By default all Templatic themes are in English. If you need them in your own language you’ll have to translate them. This tutorial explains that procedure.
Тия май не са отваряли кодекса. Е естествено слабо ги боли к*ра за аборигени като нас.
 
От: Превод на Wordpress тема

Здравей,
не знам, дали си намерил решение, но ще ти предложа да използваш програмата Poedit. Доста лесна и функционална е. Мисля, че ще се справиш отлично. Може да я изтеглиш от тук

Поздрави,
Дженк
 
С една дума "професионалисти"! Сега гледам са ми пратили някакъв .po файл, да видим какво има вътре и ще ви кажа.
 
Re: От: Превод на Wordpress тема

Дженк, пробвал съм я, просто в самата тема няма езиков файл! Виж коментарите по-горе, сега ми изпратиха един, ще видя дали е пълен.
Здравей,
не знам, дали си намерил решение, но ще ти предложа да използваш програмата Poedit. Доста лесна и функционална е. Мисля, че ще се справиш отлично. Може да я изтеглиш от тук

Поздрави,
Дженк
 
От: Re: От: Превод на Wordpress тема

Дженк, пробвал съм я, просто в самата тема няма езиков файл! Виж коментарите по-горе, сега ми изпратиха един, ще видя дали е пълен.

Пробвай. Ако стане ще се радвам.
 
От: Re: Превод на Wordpress тема

С една дума "професионалисти"! Сега гледам са ми пратили някакъв .po файл, да видим какво има вътре и ще ви кажа.
.po файл и аз ти генерирах ... въпроса е, че по-негърски начин за зареждане на textdomain от този, който препоръчват те в документацията не съм виждал :cry:

не знам, дали си намерил решение, но ще ти предложа да използваш програмата Poedit. Доста лесна и функционална е. Мисля, че ще се справиш отлично. Може да я изтеглиш от тук
Ама ти сериозно ли? Тука една купчина идиоти как не се сетихме за това два дена.
 
От: Re: Превод на Wordpress тема

.po файл и аз ти генерирах ... въпроса е, че по-негърски начин за зареждане на textdomain от този, който препоръчват те в документацията не съм виждал :cry:


Ама ти сериозно ли? Тука една купчина идиоти как не се сетихме за това два дена.

Просто предложих. Аз просто препоръчвам Poedit, но гледам, че няма да стане така.
 

Горе