Предлагам: Превъзходно съдържание за вашия онлайн бизнес!

От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

:)

Писах ;)

Ново от мен:

Някъде там - може би най-хубавата ми пейзажна поезия.
Пешеходецът - нещо в рими.
Сега си спомням - любовна поезия.
"История" - абстрактно писане, експеримент със словото. Не го четете :D

Мога да се ангажирам с още текстове :)
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

Здравейте :)

Доста пописах за дните, в които не съм се мяркал тук :D
Ето някои неща:

На първо място двете, които си харесвам най-много :)

Когато съм избрал.
Светлината на миналото.

Разлъка (поезия)
Някъде там (поезия)
Сега си спомням (поезия)
Пешеходецът - не знам дали е поезия, вие ще кажете :D
Онемели думи

Да бъдеш майстор в писането на есета :)
Биография на Стайнбек на английски език.

Пепел в нивята (поезия)
Гостенка (поезия).
Зависимост (поезия)

И така... виждате, продължавам да работя върху себе си :) Готов съм да се ангажирам с нови текстове, както и с езикови преводи, а също и с креативни пожелания, рекламни послания, защо не и текстове за песни :)
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

Симпатяги :) Свободен съм за още текстове ;)
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

След известно време мълчание... завръщам се с "В безкрая на морето". Приятно четене :)
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

Авторски превод на Metallica - Nothing Else

:)
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

Поезия и размисли:
"Когато те видя".
"Как си".
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

Up and up ;)

За книгите и думите.

П.С. Мога да поема още текстове :)
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

Поезия:
Среднощно.
Заминаване.
Душата на китарата.

Мога да ви помогна с рекламни, творчески, представителни текстове - за вашите проекти :)
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

Новичко:
Угасване
 
От: Поръчай авторски текстове и преводи на BG & EN от съвременен български писател

Brexit
Сребърна плетка.
 
Хаха, вярно е, много благодаря :)
Колеги, отново съм на линия - кой желае превъзходно съдържание за бизнеса си? :)
 
Пак съм тук, готов да помогна :)
 

Горе