Предлагаме изработка на магазини по различен начин

kirsen

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Предлагаме изработка на магазини по малко по-различен начин

Уважаеми клиенти, колеги и приятели.
Решихме да предложим един по нов различен за нас начин нашата услуга.

http://izrabotka.niski-ceni.com/

Желате да имате “Интернет online магазин” с напълно ваш избор и идея как да изглежда и с какви функционалности да бъде?
Това ни е идеята: да можете вие сами да конфигурирате и надградите вашия нов магазин с това което желаете и в завършен етап да се получи точно това което сте имали за цел.
Това е напълно възможно без да се иска от вас да имате нужните познания по програмиране, да знаете програмен код и да се лутате дни наред в отстраняване на поредния възникнал проблем проблем в конфигурацията.
Достатъчно е да имате желание, да си изберете вида магазин от предложените и да можете да възприемете нашето дистанционно обучение за обслужване и администриране на магазина.
Тук, в това иновативно приложение, ние ще ви предложим вие сами да конфигурирате и надградите вашия магазин с това което ви е най-необходимо и желано. Ние ще изпълним всичко, а вие сами ще определите цената на която ще ви струва това.

Кликнете тук изберете пакет, конфигурирайте, добавете опции : http://izrabotka.niski-ceni.com/

Какво се иска от вас:

1. Да имате закупен собствен хостинг и домейн /в случай, че нямате, ще ви насочим към надежден такъв доставчик/
2. Да изберете тема /темплейт/ която ви харесва
3. Да селектирате от възможностите които искате да притежава вашия магазин.
4. Да предпочетете начин и вид на обучение в администриране
5. Да ползвате с удоволствие вашия нов магазин

Какво ще направим ние:
1. Ще прегледаме вашата заявка
2. Ще инсталираме система за онлайн магазин
3. Ще инсталираме предпочитаната от вас тема
4. Ще конфигурираме магазина с вашите предпочитания
5. Ще ви обучим в рамките на заявеното време
6. Ще ви пожелаем приятна и успешна търговия с новия ви магазин.
Всичко ще се случи в кратки срокове, качествено и ще се осъществи една добра идея.

Оставаме на разположение за бъдещи въпроси.
[email protected]

Всяка препоръка относно новия за нас начин на предлагане на услугите ни, би била високо оценена от нас.
Ние работим и ще работим за подобряване на нашите услуги.

Допълнение по идея на колеги от форума: Горепосочените услуги които извършваме не са насочени към хора които могат, знаят как и държат сами да си направят това. За тях знаем, че могат.

Благодарим за вниманието.

Желаем хубав и усмихнат ден!
 
Последно редактирано:
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Здравейте,
напомням за нас, /вдигам си темата както се казва/ стига да не е против правилата.

По повод запитванията относно предлаганите от нас услуги и водени от желанието да бъдем полезни на нашите бъдещи клиенти, наскоро обединихме усилия няколко колеги и решихме да предложим и този нов за нас вид услуга.

Освен изграждане, инсталиране и конфигуриране на Интернет магазини.
http://izrabotka.niski-ceni.com/ , за улеснение на нашите клиенти, ние можем да регистрираме хостинга и домейна на който да бъде изграден вашият магазин.
Много от нашите клиенти по ред причини не са запознати, или не желаят да се обременяват, от къде и как се купуват домейн и хостинг.
За улеснение на всички тях разширяваме услугите които предлагаме.
По избрана от вас пакетна услуга от нашето портфолио ние изграждаме, конфигурираме и настройваме избраният магазин на хостинг и домейн закупен от нас на ваше име.
С няколко думи: вие избирате визия, функционалност и добавяте всичко което сметнете за необходимо за вас от предложените опции, а ние в уточнения срок правим всичко това което сте поръчали да работи. Всичко това ще се случи без да имате вие някакъв ангажимент към осъществаването на проекта, освен да уточним заданието.
Получва се един завършен работещ продукт.
Ние с огромно желание правим всичко възможно, Вие като клиенти да се чувствате комфортно и неангажирани излишно.
Приемаме всякакви предложения и съвети относно подобряване на нашите услуги.
Оставаме на разположение:
[email protected]
Благодаря за вниманието.
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Здравейте , след като ни отнехте от вниманието с дългия си пост за услугата за хостинг и домейн от вас , ще ви попитам нещо . Изписахте грамотно , че един вид вие осигурявате хостинга и домейна , а защо не посочите параметрите на сървъра на който ще хоствате магазините и евентуално хостинг планове ? Примерно аз съм бъдещ клиент и пускам мега бизнеса , които внезапно потръгва,а вие сте ми пуснали GB трафик.A и 30секунд-на проверка установи,че се хоствате на ICN.bg,та хайде защитете се "няколкото колеги обединили усилия".
Проверих също обявената информация от вашия сайт :
Ако искам вие да ми осигурите пише +80лв. за домейн и хостинг
Значи искам трибуквен .bg домейн +хостинг за 1 година с хубави параметри .
Е като бъдещ ваш клиент няма ли да е добре , да се уточнявате повече за това , какво получавам за парите си .

Мнението ми е единствено насочено за домейна и хостинга , който предлагате .
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

В смисъл този вид услуга е идеален за мен,да ви ползвам да ми регистрирате домейн и хостинг :
Искам домейна fak.bg и този хостинг "Хостинг план СуперХостинг" от SuperHosting.bg
= 80лв. за 1година нали така ? в смисъл така пише в сайта ви
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

6. Ще ви пожелаем приятна и успешна търговия с новия ви магазин.

Тази точка най-ми хареса :)
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Здравейте , след като ни отнехте от вниманието с дългия си пост за услугата за хостинг и домейн от вас , ще ви попитам нещо . Изписахте грамотно , че един вид вие осигурявате хостинга и домейна , а защо не посочите параметрите на сървъра на който ще хоствате магазините и евентуално хостинг планове ? Примерно аз съм бъдещ клиент и пускам мега бизнеса , които внезапно потръгва,а вие сте ми пуснали GB трафик.A и 30секунд-на проверка установи,че се хоствате на ICN.bg,та хайде защитете се "няколкото колеги обединили усилия".
Проверих също обявената информация от вашия сайт :
Ако искам вие да ми осигурите пише +80лв. за домейн и хостинг
Значи искам трибуквен .bg домейн +хостинг за 1 година с хубави параметри .
Е като бъдещ ваш клиент няма ли да е добре , да се уточнявате повече за това , какво получавам за парите си .

Мнението ми е единствено насочено за домейна и хостинга , който предлагате .

Извинявам се за подвеждането, недообяснението и неправилно изразяване в поста ми.
Решихме да предложим едно улеснение към хората които незнаят, немогат или не искат да се занимават да си регистрират сами домейни и хостинг/това се отнаса за бъдещи клиенти на които ще изградим магазин/.
Нищо лошо не искаме да направим. Посочена е цена, ако устройва някой може да си поръча, ако не желае или не отговаря на изискванията му –жив и здрав да бъде.
Това не е задължително към пакета услуги които предлагаме.
Убеден съм, че има неясноти в обявата която е във форума, но се надявам в разговор със всеки потенциалне клиент да стигнем до взаимно разбиране, како е било и до сега.
Това можем, това правим. Учим се от грешките, поправяме се и напред.
Не сме лоши хора, опитваме се да работим доколкото можем.
Обявате не е насочена към тези които могат, знаят как и разбират как да си направят магазини. Тя се предназначена за тези които искат някой да им направи.
Нека бъдем по-позитивни, миролюбиви и със широко отворени сърца. Нека си помагаме тук във форума, нали за това е форум.
Както казах, ако смятате, че нещо не е наред, подозирате измама или смятате, че е вредна тема, то администраторите нека я изтрият или аз сам ще я махна.
Благодаря за градивната критика.
Полезна е!
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Цъкам на "старт уно"... викам тея са луди - 100 и кусур лева за инсталация на магазин, ще поръчам два...

Отваря ми се нещо там.. не знам кво се случва... седа 1 секунда да зареди и цената почва да се увеличава и "оп" стана 317 лева...

Явно това е някаква игра, ако поръчаш веднага за 1 секунда ползваш услуга на 129 лв. на "примоция", ако се замислиш обаче цената се повишава с всяка стотна! :D

Оправете си сайта, че е смешно, подвеждащо и само едно сигналче им трябва на КЗП да ви турят такъв весел акт, че свет ще ти се извие...

Също това с "купуването" на теми от вас от темфорест е доста "весело" колко сайта можеш да направиш с 1 лиценз преди да ти отрежат профила?
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

За това аз предлагам онлайн магазин с премиум темплейт по избор от Themeforest за opencart само за 200 лв. Без допълнителни такси.
www.zankov-group.com
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

@ivanzankov, с тая "СЕО оптимизация", която предлагате на сайта си, направо ми разбихте представите за SEO.
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

@ivanzankov, с тая "СЕО оптимизация", която предлагате на сайта си, направо ми разбихте представите за SEO.
Ако си СЕО - ще те оптимизират, какво недоволстваш :lol:
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Относно: http://www.zankov-group.com - само след 30секунд-на справка отварям source кода и виждам , че няма ВАЖЕН HTML META таг:
<meta name="keywords" content="..."
какво повече да говорим ... :D и предлагали SEO omg ...
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Относно: http://www.zankov-group.com - само след 30секунд-на справка отварям source кода и виждам , че няма ВАЖЕН HTML META таг:
<meta name="keywords" content="..."
какво повече да говорим ... :D и предлагали SEO omg ...

Гугъл игнорира keywords meta tag и от тях вече няма никакъв смисъл


[video=youtube;jK7IPbnmvVU]https://www.youtube.com/watch?v=jK7IPbnmvVU&feature=youtu.be[/video]
 
От: От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Ако си СЕО - ще те оптимизират, какво недоволстваш :lol:

Гугъл игнорира keywords meta tag и от тях вече няма никакъв смисъл


[video=youtube;jK7IPbnmvVU]https://www.youtube.com/watch?v=jK7IPbnmvVU&feature=youtu.be[/video]

А е братле остави Google , нима един сайт се добавя само в Google ? Има много търсачки,директории за които е полезен . А и много сайтове auto extract-ват keywords по този таг , така че не се опитвай да ме убеждаваш , че е излишен при SEO .
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Е ок де. Аз няма да споря с вас. Като не ти харесва, как ми е структората на сайта, няма да ме взимаш на сериозно. Толкова е просто. Остави ме да си правя сайтове за нашето село. Тук оптимизацията е такава в наше село.
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Има един хубав лаф: колеги работете скъпо, за да печелим всички! Явно сте далеч от тази концепция.

Колегата с хостинга, не знам защо го направи на въпрос деже :) Ако минималния хостинг пакет не ти стига вероятно имаш сериозни амбиции за онлайн бизнеса/магазина си. Ако освен амбициите имаш и уменията и евентуално и продукта, вероятно няма да си купиш магазин за 200лв, нали? Тук целта са дребни малки фирмички и хора, които не искат да инвестират много, а просто да "пробват". Клонящо към 100% от тези магазини няма да работят вече след като изтече хостинг и домейна след 1год. Концептуално не е много готино, доста фирми имат портфолио с 50 сайта, от които повече от половината не функционират вече. Това не е особено добра реклама в дългосрочен план за разработчика, но пък 200лв са си 200лв...
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Напълно подкрепям хубавия лаф на колегата manuel, че от прекалено ефтина работа и ниски цени никой не печели - това е доказано за всякакъв вид бизнес.
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Колега "manuel" /дано не обиждам като наричам така/ ти знаеш ли какво е да живееш в провинциален град, където всичко е замръзнало, спряло. Бизнес, хора, живот. Няма движение, няма работа, глад. Нямаш на идея какво е да станеш сутринта да изпратиш децата за училише и да имаш 1.50 и да се чудиш как да ги разделиш на двете за закуска. Да отидеш на работа, да работиш 10-12 часа и да ти платят на края на месеца аванс от 170 лв, които трябва да разпределиш за целия месец. Трудно е да знаеш. Не се оплавам, но е трудно.
От зор не спя по цели нощи, а чета, пробвам, експериментирам, тествам по няколко пъти и като малко дете се радвам когато се получи работещ продукт. Та за това както и ти казваш 200 лв са си 200 лв, но за един са малко, за друг са жизнено важни. Още по важно е, че няма да са откраднати, няма някой да е измамен, подведен, или насила взети. Всеки сам оценява какво и на каква цена може да предложи, а клиента сам преценява дали ще купи или не.
Продуктите които предлагам, стоя зад тях, не се крия.
Що се отнася до "Клонящо към 100% от тези магазини няма да работят вече след като изтече хостинг и домейна след 1год." не смятам, че е така. Имам направени от мен магазини на клиенти преди 3 години и си работят безотказно.
Невиждам и какъв е проблема с тоя прословут "хостинг". Хора, ние не предлагаме хостинг услуги. Идеята на екипа ни беше да улесним нашите/повтарям нашите/ бъдещи клиенти, да не се обременяват и да се лутат сами да регистрират тази услуга. Имали сме този проблем клиент да неможе да си регистрира домейн, но явно не сме го обмислили добре, как може да се представи разбираемо за всички. Учим се от грешките си, ще ги остраняваме, едва ли има безгрешни хора.
Искам да се извиня на писалите по горе, които вероятно съм заблудил, обидил или кой както иска да го разбере.
Пуснах тази тема като реклама в раздел Freelance Jobs & Projects където предположих, че имам право.
Темата ми не е насочена към програмисти и други Freelance-ри, всеки един тук може да си направи магазин и вероятно ще е по-добре направен.
Форумът се котира изключително добре пред google и всеки търсещ направа на магазин би потърсил и тук, с тази цел съм пуснал и обявата. Целта ми никога не е била да вземам хляба на никой уверявам ви.
С тази тема си търсех работа, исках да работя, нищо лошо не исках да правя, и най-малко да преча на някой, но нека всеки тъкува нещата сам за себе си.
Нямам какво да кажа повече, не искам да се оправдавам, защитавам или нещо подобно.
Не искам да преча на никой, ако модераторите сметнат за необходимо нека изтрият темата.
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Здравей,

Изобщо не се обиждам, лошо няма всеки да припечелва нещо, хубаво е че все пак си измислил услуга, а не си пуснал тема "програмист предлага услуги". Та, поздравления за вложените усилия :)

Колкото до хостинга, по-скоро се обърнах към другия колега, който се захвана за това, сякаш е ключово какъв домейн се включва, говорейки за сайт за 200лв. Мисълта ми беше, че за доста посещаван сайт се харчат по 50-100лв/месец за хостинг, а не 40лв/година, та някак не ми се вписваха 2те понятия(200лв сайт + 100лв/месец хостинг) в едно изречение :)

Всеки има тежки моменти, но ако си сравнително добър и влагаш усилия в работата си, ще имаш и работа. Понякога даже не е най-важно да си супер про-програмист. Повечето хора оценяват отношението към тях, към работата, отговорността и усилията :)

От моя скромен опит си мисля, че в момента се прецакваш сам доста. Клиентите, за които съм работил на най-ниски цени поради едни или други причини са се оказвали най-корави и най-взискателни към работата :) Съвсем скоро човек, който е платил 300-400лв за сайт, правен преди 4г. ми се обади да ми се кара защо нямал мобилна/респонсив версия сайта, и настоя че навремето си бил платил за всичко и аз съм длъжен сега да я направя за без пари и т.н. Не знам наистина каква е тази зависимост, но с хората, които не се пазарят за цената и не търсят най-евтиното възможно решение се работи лесно и комуникацията е значително по-добра. Просто си мисля, че можеше и други начини да намериш за работа без да подкопаваш цените толкова за нещо, което в момента доста се търси.

Поздрави и успех!
Мануел
 
От: Предлагаме изработка на магазини по различен начин

Благодаря за изчерпателния и полезен за мен коментар Мануел, нахъса ме.
Не си мисли, че и на мен не ми се иска да работя за повече пари. Вероятно всеки иска, но действителността е друга за съжаление. Само аз си знам колко нощи до 2-3 часа, ми е струвало това да се ограмотя до степента която съм в момента. Наистина и мен са ме мачкали клиенти с много допълнителни изисквания, но няма как-това е реалността. За мен клиента е нещо свято, нещо което трябва да се уважава, ухажва и когато го няма, да се търси. Така съм възпитан, примирил съм се с това и карам така.
Преди верме бях прочел мисъл на Махатма Ганди:
"Клиентът е най-важният посетител.
Той не е зависим от нас - ние сме зависими от него.
Той не прекъсва работата ни - той е нейната цел.
Той не е натрапник за бизнеса ни, а част от него.
Не ние му правим услуга като го обслужваме, той прави услуга на нас като ни дава възможността да го обслужим за което ще ни заплати, а ние това целим."
Хареса ми, тая мисъл по дяволите, придържам се към нея.

До кога ще я карам така, времето ще покаже.

Поздрави и успех и на теб и хубава вечер!
 

Горе