Предлагаме работа

От: Предлагаме работа

Тази книжка колко много ме спъва :( , иначе всички други изисквания ги покривам
 
От: Предлагаме работа

Съжалявам за което...

Все пак ако имаш огромно желание и те одобрят колегитеможе да изкараш книжка и след като си взет на работа...
 
От: Предлагаме работа

Имам адски огромно желание за работа човек, просто всичко правя за да почна на такава позиция, може да ти се струва смешно,но от много време насам искам да работя на подобна позиция. Работил съм година и половина без договор като ЛАН техник на селото ми, и съм поддържал компютрите на всичките ни клиенти (преинсталация, конфигуриране, смяна на компоненти) повечето компютри на хората на село аз съм ги сглабял те са си купували компонентите. Напуснах защото фирмата се разпадна и вече не съществува, и сега имам огромна нужда от работа, но за съжаление досега не съм имал възможност да изкарам книжка :(
Работил съм преди това 3 години като оператор в интернет клуб :) още когато бях малък :D и отскоро се занимавам с web design горе/долу 5-6 месеца
И с Английския се справям прилично добре както и писменно така и говоримо, майка ми живее от 14 год. в Англия и не иска да ми говори на Български така че няма как да го пропусна :)

http://www.deefault.info това е моят сайт :) пуснал съм CV щом казваш че има шанс, дано ме одобрят ще дам всичко от себе си :)
 
От: Предлагаме работа

ами не аз решавам, така че нищо не мога да кажа освен: Успех!
ако искаш направо идвай на адреса: ул.Бурел 66-68, в ляво от сградата по стълбичка на долу в дъното в дясно Паком-П ЕООД
 
От: Предлагаме работа

Тогава да пожелаваме да се развиете и стигнете и до Варна, а? :)
Успех.
 

Горе