Предлагаме услугите си.

От: Предлагаме услугите си.

Естествено.

Кой беше този, който се вреше във всяка моя тема в Пазар и плещеше врели-некипели без да го питат? Кой е този, който продължава да го прави в темите на другите и особено на новите участници? Кой нарича по-малките "лайна", само защото пишат неграмотно? Кой е този, който навсякъде блее, че разбира от маркетинг и оптимизация, а бърка ceo със seo, а маркетингът му е невъобразима каша от древни MLM-заклинания? Кой е този, който не се е научил да си затваря човката, когато хората сериозно обсъждат нещо, от което той не разбира, и да си я отваря, когато наистина знае нещо по въпроса и има какво да каже? Кой е този, който без никой да го пита пише, че не разбира мненията ми, без да се замисли, че може би не ги разбира, защото е леко тъпичък, а дължината им (когато се налага, както в случая) е свързана с това по-подробно да се отговори, обясни и помогне на някой нуждаещ се от тази помощ или съвет? Не най-тъпичкият вероятно, но за разлика от другите шумно прокламиращ и самопоставящ незнанието си на пиедестал.

Не е ли достатъчно? И не е ли подходящо да го кажа в тема, в която наричаш ТС "невъзпитано лайно" (ако си забелязал, обикновено се опитвам да не ти обръщам внимание на бръщолевиците, така че явно си попрекалил този път)? Можеше да се пошегуваш с него, да му направиш забележка, но такава простотия нямаше как да ти се размине.
 
От: Предлагаме услугите си.

Браво strana. И аз не бих могъл да се изкажа по-точно и по-образно за малкия самозванец. :D
 
От: Предлагаме услугите си.

Критиката като цяло е разбираема, ама вие на 14 години можехте ли да се похвалите с нещо повече? Аз май не.

Сайтчето изглежда добре и не му трябва особено много контент предвид целите. Ако и пък дизайнът е техен, направо забиват в земята поне 80% от българските "студиа за уеб дизайн"...


Защо ако та дизайна е наш.Дизайна е правен от мен.
 
От: От: Предлагаме услугите си.

Естествено.

Кой беше този, който се вреше във всяка моя тема в Пазар и плещеше врели-некипели без да го питат? Кой е този, който продължава да го прави в темите на другите и особено на новите участници? Кой нарича по-малките "лайна", само защото пишат неграмотно? Кой е този, който навсякъде блее, че разбира от маркетинг и оптимизация, а бърка ceo със seo, а маркетингът му е невъобразима каша от древни MLM-заклинания? Кой е този, който не се е научил да си затваря човката, когато хората сериозно обсъждат нещо, от което той не разбира, и да си я отваря, когато наистина знае нещо по въпроса и има какво да каже? Кой е този, който без никой да го пита пише, че не разбира мненията ми, без да се замисли, че може би не ги разбира, защото е леко тъпичък, а дължината им (когато се налага, както в случая) е свързана с това по-подробно да се отговори, обясни и помогне на някой нуждаещ се от тази помощ или съвет? Не най-тъпичкият вероятно, но за разлика от другите шумно прокламиращ и самопоставящ незнанието си на пиедестал.

Не е ли достатъчно? И не е ли подходящо да го кажа в тема, в която наричаш ТС "невъзпитано лайно" (ако си забелязал, обикновено се опитвам да не ти обръщам внимание на бръщолевиците, така че явно си попрекалил този път)? Можеше да се пошегуваш с него, да му направиш забележка, но такава простотия нямаше как да ти се размине.

Значи страна от мнението ти да разбирам, че трябва да оставяме измамниците (в случая говоря бдаа) намира и да ги поощряваме за това, че могат да бълват по 10 уърдпресс блога на ден, да измислят някакви елементарни начини да измамят някого, да събмитват по директории и да копират на другите съдържанието? И когато говоря за сео имам предвид SEO(Search Engine Optimization или оптимизация за търсачки) и съм 100%, че когато въпроса е съставен правилно и човека, който пита е положил някакви усилия да прочете малко, му помагам с удоволствие. Някъде да са забранените коментарите в темите пазар и ако искаш може твоята особа да прочете предишните постове и да види защо съм казал лайно и за кого се отнася това. За мненията мисля, че няма какво да кажа, прекалено дълги са и в повечето случаи казват едно голямо нищо, имало е случаи, когато дължината е била уместна, но те са рядкост. И ще те помоля кога някога съм писал глупости, докато някой е обсъждал нещо сериозно.
П.П. @харконе ти си едно безгръбначно, не можеш нищо да измислиш, а само се съгласяваш с мнението на другите.
 
От: От: От: Предлагаме услугите си.

И ще те помоля кога някога съм писал глупости, докато някой е обсъждал нещо сериозно.
П.П. @харконе ти си едно безгръбначно, не можеш нищо да измислиш, а само се съгласяваш с мнението на другите.
Научи се да се изразяваш правилно преди да пишеш във форуми, малко парвеню.
 

Горе