Предлагам Бартер

lglgl

Active Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Здравейте, направо ще премина към темата:
Какво предлагам аз?
Предлагам изработка на Лога, банери, и адаптивни сайтове(тип One page web site).
Какво Търся?
В замяна търся авторски/уникални статий на Англиски език, на тема Фитнес, Диети, Мотивация, и здравословно хранене.
Статийте трябва да са кратки някъде 300-400.
Ако има заинтересовани от този вид оферта, пишете ми за да се разбереме за Бартер.
Мисля че идеята е полезна за всички.
Скайпа ми е, shokboy, почти винаги съм на линия във скайп.:-o
 
От: Предлагам Бартер

За съжаление не мога да ти помогна, но ти на мен можеш хаха :) Имаше едно момче с доста голям пакет статии (вкл. и за сферите които теб те интересуват). Ще се разровя из форума да ти пратя линкче :)
 
От: Предлагам Бартер

Добре :) Аз със какво мога д абъда поелезен ? : - )
П.С винаги съм се питал : това ти ли си на аватара ?:lol:

За полезността - имам нужда от някакво по-освежаващо лого (мисля си аз).

На втория въпрос отговарям красноречиво хахах - това не съм аз. Аз съм мъж, а това е любимата ми актриса :) (да, за повечето хора е странно и ме възприемат за "f", пък и някои от тях си позволяват критики, но "It doesn't matter what they think")
 
От: Предлагам Бартер

Аз мога да ти помогна с писането на такива статии, но пък засега нямам нужда от лого.
Имам една идея обаче и ако се осъществи в следващите няколко месеца, може да направим бартера. Предложението дали ще важи още?
 
От: Предлагам Бартер

Аз мога да ти помогна с писането на такива статии, но пък засега нямам нужда от лого.
Имам една идея обаче и ако се осъществи в следващите няколко месеца, може да направим бартера. Предложението дали ще важи още?
Здравей, Да, естественно, статийте винаги са ми нужни :)Пиши ми на лично, ако може да ми кажеш по-подробно за какво става дума.
 
От: Предлагам Бартер

Колко статии за добро лого? На каква тематика. Свободна съм за това другата седмица. Ако кажеш имаме сделка. Ще се разберем и дългосрочно.
 

Горе