Предлагам ГИС и картографски услуги, изработка на уеб и настолни карти

Re: От: Предлагам ГИС и картографски услуги, изработка на уеб и настолни карти

Е сега, що се сдобрихте, направо да му е неудобно на човек да пише, а бях насъбрал мат'рял от първата страница. :lol:
Ще драсна нещо кратко в сравнително добронамерен стил.
Ако го нямаше това условие, нямаше да ги пиша. Толкова ли е трудно да го схванеш.
Това не ти е оправдание! Все едно да станеш сърдечен хирург с фалшива диплома и като умориш 100 пациента и те хванат, да кажеш - еми нямаше да си извадя фалшива диплома, ако нямаше такова изискване за кандидатстването като сърдечен хирург! :shock:
Изискването е поставено за да се ограничи спама на хора, които наминават само за да си пуснат обявата. Това тук не е сайт за безплатни обяви, а раздел за хората, които са част от форума. Вижда се, че ограничението от 10 мнения си върши работата - веднага проличават тези, които подхождат интелигентно и тези които спамят наред за да достигнат заветната бройка. Както видя - резултата от твоите действия са предимно негативни - почти никой не прие обявата ти сериозно, а за сметка на това получи доста критики за действията си. Ако си извлечеш някаква поука от ситуацията - ще е добре, ако не - здраве да е.


EDIT:>> Няма да спорим. Както казах - то си е за теб. Спирам да пиша по въпроса.

P.S. BullBloger и той е пич, виж как укроти нещата. :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам ГИС и картографски услуги, изработка на уеб и настолни карти

Моля те, пиши ми на ЛС, ако искаш да спорим по темата. Нека не задръстваме тази ;)
 
От: Предлагам ГИС и картографски услуги, изработка на уеб и настолни карти

vbTK, недей де тъкмо се укротихме. Аз да знаеш какво бях написал ама го изтрих всичкото. Хубав матрял беше ама от дрязги полза няма никой, е сеир става ама от сеир само не се живее

redrum ще бъда много кратък - vbtk е пич. ...............................................Сега е нужно новото заглавие на темата, което съвсем точно ще отразява същността на услугата
 

Горе