Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Няколко души ме питаха на ЛС, цените в първото мнение са напълно актуални. Можете да се запознаете с тях.
 
Свободен съм за поръчки.

Моля колегите които ми пишат да обърнат внимание на разликата между група и страница, за да е по-конкретна комуникацията ни.
 
По повод наближаващото лято, завършващите ученици и пр. пускам една изкушаваща промоция. При плащане с ePay 2500 покани за харесване на страница за 15 лв.

Или още по-примамлив пакет - 5000 покани за 25 лв.
 
По повод наближаващото лято, завършващите ученици и пр. пускам една изкушаваща промоция. При плащане с ePay 2500 покани за харесване на страница за 15 лв.

Или още по-примамлив пакет - 5000 покани за 25 лв.
Трима колеги се възползваха от промоцията. Има още възможност да се включите. Промоцията ще важи до края на седмицата(за да си запазите мастото трябва да заплтите услугата, ако сте с по-нисък от моя iTrade)
 
Хазартна аудитория имаш ли да видим как ще се получи ?
 
Имам футболни фенове към 2к броя - мъже. Мисля, че биха ти свръшили работа :) Пиши на ЛС да се разберем за срокове и цени.
 
Само този уикенд - 3000 покани за харесване - 15 лв.

Също така приемам поръчки за вкарване на хора в групи - до 2000 души.
 
Профилирано добавяне? Търся добавяне само на мъже.
 
Мога да предложа да, няма проблеми за добавяне по пол. Пиши на лично да се доразберем :)
 
Свободен съм за нови поръчки. Преди няколко дни приключих една група с добавяне на 4000 души.
 
Свободен съм за поръчки. При запитване в следващите дни - давам специални оферти за изпращане на покани.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Няма инструменти, всичко е ръчно, хората са реални. Предлагам качествена услуга. Ако правех нещо автоматично въобще нямаше да си правя труда да го предлагам. Иначе ми е любопитно какъв е този инструмент LG?
Имам интерес,моля пиши ми на ЛС
 

Горе