Предлагам Дропшипинг - над 2000 продукта на склад

Здравейте, колеги!

Търсим сериозни партньори с опит, с които да работим на дропшипинг "в" и "извън" Бъглария. Предлагаме над 2000 продукта в сферата на домакинските електроуреди, електроника, артикули свързани с дома и др. Предлагаме едни от най-търсените брандове (Philips, Tesy, Eldom, Elite, First Austria, Sapir, Zephyr, Singer, Royalty Line и др.) на пазара за дом. уреди. Продаваме на едро и дребно, като в нашите складове имаме по-голяма част от продуктите, което означава, че в рамките на 24 часа проверяваме всеки продукт, опаковаме го и вече пътува към клиента. Ежеседмично добавяме нови брандове и продукти, като планът ни е до края на 2020 г. да имаме над 4000 продукта.

Може да се запознаете с част от нашия асортимент на сайта ни за продажби на дребно - Restart.bg | Домакински уреди и електроника

Имаме възможност да изработване на импортъри (XML, feed, Excel) за вашите нужди.

Търг. отстъпки и комисионни, които предлагаме са атрактивни, но ги коментираме на база прогнозни резултати. Имаме определени брандове и продукти, на които имаме НАЙ-ДОБРИТЕ цени на пазара.

Може да се свържете с нас тук на ЛС, на телефон 0877 301 303 или на [email protected]

Стойте си вкъщи и бъдете здрави! :)
 
Здравейте, бих искал да работя с Вас.
Моля от вас да ми кажете какви документи изисквате от мен и какво трябва да направя. Имам доста добри познания в интернет, имам добра мрежа от познати в социалните мрежи чрез която можем да достигнем до страшно много клиенти.
Ще се радвам да работим заедно Ивайло Янев
 
Здравейте!
Искам да започна
Привет!
Изпратете ми на мейла вашия сайт или канали за продажби + ваши контакти. Ние ще се свържем с вас до края на седмицата :)
Поздрави!
 
Здравейте.
Разработил съм нов онлайн магазин от типът Интернет МОЛ и в момента
търся партньори за дропшипинг на всякакъв вид стока включително както във вашият случай всякакви електроуреди.
Отворен съм за предложения на ЛС, вайбър и тел 0879394079
 
Здравейте.
Разработил съм нов онлайн магазин от типът Интернет МОЛ и в момента
търся партньори за дропшипинг на всякакъв вид стока включително както във вашият случай всякакви електроуреди.
Отворен съм за предложения на ЛС, вайбър и тел 0879394079
Здравейте! Изпратете ми вашия сайт на ЛС и утре ще се свържем с вас. Имаме фийд, който вече сме го интеграли в няколко магазина, като вашия.
 

Горе