Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

nbnbg

New Member
Здравейте, предлагам като артикул за дропшипинг, нови акумулатори с гаранционна карта 2 до 3 години. Разполагам с 2 марки Varta и AFA, като от тях имам в наличност всякакъв ампераж и видове, Varta - Black, Blue, Silver, Dynamic и др.

Очаквам ви! :)
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Акумулаторите тежат, колко е доставката на един акумулатор в страната?
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

не е евтина доставката
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

не е евтина доставката


то това я ясно, че не е евтина, но колко е в пари?!
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Пратка, съдържаща предмети с или без търговска стойност, незабранени за влагане в пратки, с максимално тегло до 20 кг до 1 кг
над 1 кг до 20 кг 4,00 лв
+0,40 лв / за всеки следващ килограм
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Интересно ми е на мен друго - как седи въпроса с транспорта по куриер на опасни стоки. Представям си един обикновен акумулатор да се поразсипе в баничарката ква леща ще настане...
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

драсни едно лично да ти дам мейл да ми пуснеш цени и условия
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Акумулатори са чисто нови, не трябва да се притеснявате за това.
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

драсни едно лично да ти дам мейл да ми пуснеш цени и условия
Той да ти пише и ти ще му дадеш мейл? Няма ли да е по-лесно ти да му пратиш мейла си?
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Е, кво значение има как ги доставят, нали търговеца си поема доставката до адрес.

Едно е да ти доставят в магазина 2 палета с акумулатори и да продаваш, друго е да ги пускаш един по един по куриерите... :)

Иначе, че няма ядове няма, ама куриерите могат да откажат (не казвам, че в твоя случай е така!!), защото е потенциално опасно.
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Няма никакво значение доставката, Вие не поемате никаква отговорност, всеки един продукт се изпраща от нас до имената на купувача, който Вие сте избрали, като предварително сте информирали купувача, че той поема разхода за доставката. Вие сте лице което, трябва да заинтригува купувача, за да закупи от вас. След успешна сделка, получавате процента който е уговорен предварително.
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Това имах предвид.

Да де, ама коментираме дали ще е ценово обосновано да си купиш акумулатор по нета. Но ако е спазарил доставка 4 лева за 20 кг това не е проблем.


Ае, че му наакахме темата... :D
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Може ли и на мен инфо на лс. Благодаря
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Изпратих на всички, които желаеха информация.
 
От: Предлагам Дропшипинг на Акумулатори - МАРКОВИ

Изпрати лично и на мен.
 

Горе