Предлагам Дропшипинг на Електроника

Mladtehnik

Active Member
Здравейте,

Предлагам дропшипинг на електроника с която разполагам на склад.
Склонен съм за преговори за всякакви варианти на дропшипинга :)
Ще се опитам в кракто резюме да предсавя основните категории продукти които предлагам:

1) Батерии и акумулатори
2) Зарядни
3) Кабели и разклонители ( кабели с букси, на метър ... над 200 модела )
4) Букси и клеми ( мъжки , женски , кабелни обувки , над 500 модела )
5) Ключове,бутони и релета ( тук гамата е ужасно много около 400 модела )
6) Работни кондензатори
7) Автомобилна техника ( лампи, антени, кабели и др. )
8) Осветление ( енерго лампи, цветни лампи . големи - малки лампи.цветни , фенери , прожектори гамата е голяма )
9) Компютърна периферия ( мишки , клавиатури , флашки .... има и за ГСМ аксесоари ) около 100 продукта
10) За бита ( кантари , калкулатори , звънци ... )
11) Уреди и инструменти ( тук гамата е голяма ответрки,клещи и др. ... мултицети,фазомери и др. )
12 ) Поялници и консумативи ( тиноли,калай,флюсове,спрейове и т.н )
13) Лепила и смазки
14) Графитни четки ( над 70 модела български и китайски )

Това е в общи линии,имам регистрирана фирма по ДДС,квалифициран персонал с опит в занаята над 20 години.
Разработвам сайт в който ще може да се вижда пълната спецификация на всички продукти + реални снимки всичко е АВТОРСКО мое творение.Ще предлагам и експорт на CSV файлове.

Може да ме намерите в SKYPE " MLADTEHNIK" , че тук не ми остава много време да влизам и да чета.
За въпроси и оферти може да ме намерите в скайп или на имейл [email protected]
 
ъп

сайта ми функционира mladtehnik.com
 
Продължавам да дропвам стоки ...
 
UP на темата, все още предлагам - разширил съм гамата от продукти качени на сайта, както и складовите наличности
 
UP на темата, разширих номенклатурата с още много нови и различни продукти, както и складовите наличности
 
В момента работя вече с 10 дропшипъра, наличностите продължават да се увеличават, набирам още кандидати да продават електроника
 
up - продължаваме да набираме дропшипъри, освен за Българския пазар и за Европа
 
UP - за Европа намерихме хора, продължаваме да търсим още кандидати да продават електроника
 
UP - още нова налична стока, продължаваме да набираме дропшипъри за да продават ЕЛЕКТРОНИКА
 
Обема на новите продукти се увеличи, набираме още дропшипъри за ЕС и БГ
 

Горе