Предлагам Дропшипинг

elecshoping

New Member
Привет ,

Предлагаме Дропшипинг на : Електроника, аксесоари за телефони и таблети, Автоаксесоари, Стоки за дома и градината и др. ---20% комисион
Повече инфо за Желаещите на : [email protected]
 
  • Like
Реакции: jobs
Ебати побългарения дропшипинг, къв си ти да ми казваш колко ше ми е комисионна? При дропшипинга не трябва ли дропшипъра да си определя печалбата или?
 
Ебати побългарения дропшипинг, къв си ти да ми казваш колко ше ми е комисионна? При дропшипинга не трябва ли дропшипъра да си определя печалбата или?
20% процента е за нашите цени , а от там нагоре колкото искаш слагай
 
Само като видя имейл адрес със завършек abv.bg за компания и бизнес и ми се повръща....
Толкова ли не можете един читав адрес да си създадете?
 
Последно редактирано:
Здравейте , спестете си коментарите
Приемете критиката и си вземете поука за да ви имат и смятат на сериозно. Живея в свободна държава и мога свообно да изразявам какво мисля, това да не са пари, че да ги спестявам.
 
Последно редактирано:
Привет ,

Предлагаме Дропшипинг на : Електроника, аксесоари за телефони и таблети, Автоаксесоари, Стоки за дома и градината и др. ---20% комисион
Повече инфо за Желаещите на : [email protected]
Може ли повече инфо на ЛС
 
Знам, че темата е стара но то чак смешно

20% комисион
20% процента е за нашите цени , а от там нагоре колкото искаш слагай
А вие не бързайте да теглите майните без да сте запознати.
Младежо, запознай се с терминологията преди да се ежиш на хората, Може би си имал в предвид отстъпка!
Комисионната е формата на плащане за посредничество, в което човек получава процент от стойността на всяка извършена сделка, заръчана от клиент.

Ще ти направя разликата по разбираема
При афилиейт се дава комисионна, например, продаваш телефон за 100лв и аз поставя банер в сайта си и чрез този банер някой направи поръчка от твоя сайт, то аз получавам 20% комисионна или 20 лв
При дропшипинг се дава отстъпка, пример ти продаваш телефон за 100лв и аз го поставя, като продукт в онлайн магазина си на същата или по-висока цена и го продам. То тогава ти ми плащаш 20лв (ако е с наложен платеж това е отстъпката, която си предложил) или аз ти превеждам 80 лв за него ако е платен по банков път към мен от клиента, без значение от продажната ми цена, мога да изкарам и 50лв профит!

Сега малко по-ясно ли е ?
 
Здравейте, може ли повече инфо или на лично или на nelko2018@abv.
Благодаря предварително!
 

Горе