Предлагам ПРЕВОДИ от Български на Немски език, и от Немски на Български език

X.Iliev

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, след известен период на застой, в който прилагах знанията си по немски език в друга насока, реших отново да се занимавам с правенето на преводи към predpriemach.com. Тъй като от известно време съм твърде отдалечен от креативното предприемаческо общество на сайта, смятам да започна с по-достъпни цени за тези от Вас, които имат нужда от преводи. Така с времето и контактите ни ще мога да спечеля отново Вашето доверие и да Ви докажа, че сте направили правилния избор.
За тези от Вас, които се интересуват от нивото ми на познание на езика: Зад гърба си имам два международни сертификата - немски и австрийски: Оsterreichisches Sprachdiplom (ОSD) Niveau C1, както и Deutsches Sprachdiplom (DSD), също на ниво С1, както и множество преводи.
Ще се радвам да Ви бъда от полза!
Христо Илиев
 
От: Предлагам ПРЕВОДИ от Български на Немски език, и от Немски на Български език

Здравейте, каква би била цената за преразказ на немски език на около 7 страници?
Благодаря
 
От: Предлагам ПРЕВОДИ от Български на Немски език, и от Немски на Български език

Привет Христо. Издаваш ли фактури за услугата, която предлагаш ? Ако да, моля изпрати оферта на [email protected] Успех !
 
От: Предлагам ПРЕВОДИ от Български на Немски език, и от Немски на Български език

писал съм ти на лично
 
От: Предлагам ПРЕВОДИ от Български на Немски език, и от Немски на Български език

предлагаш ли преводи? писах ти...дадох ти текста..никакъв отговор...
 
От: Предлагам ПРЕВОДИ от Български на Немски език, и от Немски на Български език

"Здравейте отново,
прегледах текста, а цената остава същата, която Ви посочих по-рано - 25лв. При обратен интерес ще се захвана с превода възможно най-скоро.
Поздрави,
Христо" - дата 11-08
Приятелю, погледни си входящата поща и благоволи да отговориш, преводът ти е започнат от няколко дни. Ще помоля без излишни коментари на ТЕМА поради няколкочасово забавяне на отговор.
 
Здравейте, след известен период на застой, в който прилагах знанията си по немски език в друга насока, реших отново да се занимавам с правенето на преводи към predpriemach.com. Тъй като от известно време съм твърде отдалечен от креативното предприемаческо общество на сайта, смятам да започна с по-достъпни цени за тези от Вас, които имат нужда от преводи. Така с времето и контактите ни ще мога да спечеля отново Вашето доверие и да Ви докажа, че сте направили правилния избор.
За тези от Вас, които се интересуват от нивото ми на познание на езика: Зад гърба си имам два международни сертификата - немски и австрийски: Оsterreichisches Sprachdiplom (ОSD) Niveau C1, както и Deutsches Sprachdiplom (DSD), също на ниво С1, както и множество преводи.
Ще се радвам да Ви бъда от полза!
Христо Илиев
Здравейте, търсим си човек за статии на немски език. Дългосрочно - за проект за няколко години. Моля пишете ми на [email protected] при интерес
 
Здравейте, след известен период на застой, в който прилагах знанията си по немски език в друга насока, реших отново да се занимавам с правенето на преводи към predpriemach.com. Тъй като от известно време съм твърде отдалечен от креативното предприемаческо общество на сайта, смятам да започна с по-достъпни цени за тези от Вас, които имат нужда от преводи. Така с времето и контактите ни ще мога да спечеля отново Вашето доверие и да Ви докажа, че сте направили правилния избор.
За тези от Вас, които се интересуват от нивото ми на познание на езика: Зад гърба си имам два международни сертификата - немски и австрийски: Оsterreichisches Sprachdiplom (ОSD) Niveau C1, както и Deutsches Sprachdiplom (DSD), също на ниво С1, както и множество преводи.
Ще се радвам да Ви бъда от полза!
Христо Илиев
Имам нужда от превод на текст от немски език на български. Страниците като брой са 8. Моля свържете се с мен на [email protected]
 
Здравейте,
след няколко завършени проекта, вдигам темата отново. Към началното представяне добавям:
Юридически немски - завършен курс към Германо-Българската индустриално-търговска камара.

За Ваше улеснение, прилагам ориентировъчна ценова листа:
6a86f99c79078de0.jpg
*преценката за трудността се прави от Вас

Ще се радвам да Ви бъда от полза!
 

Горе