Предлагам: Писане на статии

noproblem

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Здравейте,

пиша статии на български език по темите: Икономика, Политика, Бизнес, ТВ и Сериали,Клюки за известни личности и т.н /ако Ви интересува друга тема, моля пишете ми на ЛС/

Пиша и по актуални теми в есеистичен стил. По Ваше желание статиите могат да бъдат придружени и със снимки и/или видео.

Статиите са изцяло писани от мен, няма copy-paste или само превод от чужди саитове.
Предлагам и пренаписване на вече готови статии.

Обем на 1 статия: 300-400 думи /може да се договори и друг обем/

Цена за 1 статия- 5лв.
При поръчки над 25 статии на седмица - 4 лв на статия

За пренаписване- по договаряне, според обема

Цените като цяло са по-високи от някои предложения тук, но залагам на качеството, а не просто писане "на конвейр".

Можете да се свържете с мен на ЛС, ако е удобно оставете и е-мейл в ЛС-то.


:)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам: Писане на статии

Предлагам писане и на пробна статия.
Имам време за нови проекти. Търся както дългосрочна заетост, така и поръчки за определен брой статии.
:)
 
От: Предлагам: Писане на статии

noproblem прави страхотни статии! Ако ви трябва човек за такъв тип работа, тя е правилния избор.
 
От: Предлагам: Писане на статии

Трябват ми статий за курортни градове в България,ако имаш желание да напишеш една пробна и да определиш цена,която искаш за 1 статия по тази тема ми пиши на скайп eros_pk ще ти отговоря,когато съм онлайн. :)
 
От: Предлагам: Писане на статии

Писах Ви в Скайп. :)

Трябват ми статий за курортни градове в България,ако имаш желание да напишеш една пробна и да определиш цена,която искаш за 1 статия по тази тема ми пиши на скайп eros_pk ще ти отговоря,когато съм онлайн. :)
 
От: Предлагам: Писане на статии

Ъп... Имам повече свободно време и приемам поръчки. :)
 

Горе