Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Взимам една бройка ако може.
Ще пратя данните на ЛС след като потвърдите че съм одобрен.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Изпрати данните :)

Взимам една бройка ако може.
Ще пратя данните на ЛС след като потвърдите че съм одобрен.


П.С. повече няма да се приемат за сега.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

На всички колеги изпратихме репорт с бластове. Само на двама не можах , но им писах да си променят нещата. Сега ще кажа и защо не се получи и защо има разлика между едните и другите при успеха . Някои получиха успех от по 75-80 живи линка, а други по 45-50.. това се дължи на ключовите думи които сте избрали. След тестовете разбрах , че дължината на една ключова дума трябва да е 15 характера минимално за да се приеме от повечето социалки. Или по сложните думи се справят по добре, затова и на двамата колеги не можах да им пусна бласта. Чакам да ми пишат с нови ключови думи ако имат желание.
примерно:
- не се приема - Houston
- приема се - lawyers direcotry

Сега ще чакаме отзиви от хората , като 50-70 социалки не са много, но скоро ще станат 1000 . Идеално е примерно ако днес си написал новина интересна, да пуснеш към 1000 социални мрежи , пингваш и бързо ще те изтрелне , също така може да си докарате даже уникален трафик от социалните мрежи.

Примерно ако има успех и социалните мрежи изскочат към 1000 , каква сума бихте желали да платите примерно за 1 бласт. Като ще се използват привейт проксита и различни акаунти за всички поръчки.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Доволен съм от изпълнението...над 95% бяха приети. Сега ще чакам да видя какъв ще е ефекта при Серпа, със сигурност ще има, но да видя какъв.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Продължавам да приемам поръчки като слагам символична цена $1 на поръчка :) скоро ще са 1000 социалки! давайте изпращайте данните и ще ви кажа къде да пуснете парите.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Само не разбрах кой е батето?
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Предполагам, че за 1000 социал бомбинг трябва да дам сайт на конкуренцията? Не ми се мисли, какво става ако го бластна на собствен домейн на по-малко от година. :)
Умната с тия работи, че вече в няколко теми се пише как са заминали сайтове и тн.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

според мене ако се направи правилно няма как да стане.. просто пишеш някоя новина и бластваш и това освен че ще ти докара хубава позиция , ще ти докара и трафик от социалките.. не трябва да се използва към главния домейн а към вътрешни страници
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Звучи много добре, като цяло. Имам само едно питане. Може ли да се разпредели това упражнение в рамките на 2 - 3 дни. В смисъл да не са на веднъж 1000 социалки, а да се правят на части за 2-3 дни.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

И аз съм доволен :) Препоръчвам
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

много сложно става ако има много поръчки ще се объркат нещата ... знам ли пак може сигурно, ако няма много поръчки.
Звучи много добре, като цяло. Имам само едно питане. Може ли да се разпредели това упражнение в рамките на 2 - 3 дни. В смисъл да не са на веднъж 1000 социалки, а да се правят на части за 2-3 дни.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

И аз нещо такова виждам.
За колко парички е услугата вече или все още има промоция?
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Все още няма цена , парички ще искам когато направя услугата да включва 1000 социалки. Като ще давам пак ревюта начално. Но ми трябва време да се оправя , че направих някои плащания тез дни.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Има ли възможност да ме запишеш някъде, когато си готов с всичко да пробвам ревюто - обещавам да споделя наблюденията ми от услугата.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Да ще ти дам ревю , даже сега мога да ти пусна ако искаш някакъв сайт, предполагам 60-70 ще излезнат пак.
Само ключовите думи да са с дължина мин 15 букви.
Има ли възможност да ме запишеш някъде, когато си готов с всичко да пробвам ревюто - обещавам да споделя наблюденията ми от услугата.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Доволен съм! Няма промяна откъм посещенията, но пък има някакво раздвижване из SERP-а след този "бомбинг". Очаквах повече, но може би ако се прави по-честичко и се наблегне на свеж контент с хубав OnPage ефекта ще е още по-голям.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Успеха ще се дигне като станат повече социалките + ще се използва ауто спин на описанието за да не се счита за дубликейт контент, което е много добре.


Доволен съм! Няма промяна откъм посещенията, но пък има някакво раздвижване из SERP-а след този "бомбинг". Очаквах повече, но може би ако се прави по-честичко и се наблегне на свеж контент с хубав OnPage ефекта ще е още по-голям.
 
От: Предлагам Социал бомбинг бате безплатно !

Някой има ли средства в Death by Captcha за да тестваме нещо, на някой който му трябва да бластне. ?
 

Горе