[Предлагам] Съдружие/помощ за онлайн бизнес

ivan.petkov

New Member
Здравейте,

Поздравления за хубавия форум и тоновете полезна информация.

Казвам се Иван Петков и се занимавам с дигитален маркетинг от известно време насам. Работил съм както в агенции, така и в бизнеси като in-house.
В момента търся да запълна свободното си време с един или няколко проекта.
В перфектния случай бих желал да стана част от малък онлайн проект - магазин или друг, в който мога да прилагам знанията си и да помагам да се развива и отново в перфектния случай - дългосрочно.
Но ще съм благодарен и ако участвам в краткосрочни проекти.

Уменията и услугите, с които бих бил полезен са:
- SEO;
- Планиране, създаване и управление на рекламни кампании във Facebook/Google Ads и управлението на не много голям бюджет;
- Изготвяне на имейл маркетинг бюлетини и кампании;
- Свежи идеи от друго естество за развитието на проекта.

За всеки проект, бих подходил инвидивуално и с идеи как може да развие присъствието си онлайн.
За мен е от голямо значение идеята на бизнеса да ми допада.

Заплащането, ако целим дългосрочни взаимоотношения, в началото ще е ниско/никакво, с цел да преценим дали можем да работим заедно с даден човек.

Ще се радвам на обратна връзка и при желание, мога да изпратя портфолио/CV с проектите, в които съм участвал.

П.П. Пиша тук, понеже не мога в раздел Freelance Jobs & Projects

Поздрави и успешен ден!
Иван Петков

sber

New Member
Здравейте,

Поздравления за хубавия форум и тоновете полезна информация.

Казвам се Иван Петков и се занимавам с дигитален маркетинг от известно време насам. Работил съм както в агенции, така и в бизнеси като in-house.
В момента търся да запълна свободното си време с един или няколко проекта.
В перфектния случай бих желал да стана част от малък онлайн проект - магазин или друг, в който мога да прилагам знанията си и да помагам да се развива и отново в перфектния случай - дългосрочно.
Но ще съм благодарен и ако участвам в краткосрочни проекти.

Уменията и услугите, с които бих бил полезен са:
- SEO;
- Планиране, създаване и управление на рекламни кампании във Facebook/Google Ads и управлението на не много голям бюджет;
- Изготвяне на имейл маркетинг бюлетини и кампании;
- Свежи идеи от друго естество за развитието на проекта.

За всеки проект, бих подходил инвидивуално и с идеи как може да развие присъствието си онлайн.
За мен е от голямо значение идеята на бизнеса да ми допада.

Заплащането, ако целим дългосрочни взаимоотношения, в началото ще е ниско/никакво, с цел да преценим дали можем да работим заедно с даден човек.

Ще се радвам на обратна връзка и при желание, мога да изпратя портфолио/CV с проектите, в които съм участвал.

П.П. Пиша тук, понеже не мога в раздел Freelance Jobs & Projects

Поздрави и успешен ден!
Иван Петков
Здравейте,
Моля ви пишете ми на мейл [email protected]
Поздрави

ReminD

Well-Known Member
Не се научихте вие да пишете на човека, при положение, че вие имате нужда от него. На негово място не бих отговорил на нито един, който си оставя данните и казва да му се пише на лично съобщение.

Горе