Предлагам автоматизирано (роботизирано) копиране на продукти, статии и всякакъв вид съдържание

akulata2

New Member
Здравейте, предлагам автоматизирано копиране на продукти, статии и всякакъв вид съдържание.
Ако вие имате онлайн магазин, новинарски сайт, сайт за рецепти или др и искате бързо (наистина бързо) да създадете съдържание значи сте на правилното място.
Да разгледаме варианта, ако имате онлайн магазин.
Вие сте собственик на magazin.com и имате конкурент в лицето на konkurent.com.
konkurent.com има в каталога си повече от 1500 продукта. Вие (magazin.com) имате по-малко от 100 :(:(:( За да копирате и редактирате ръчно продукт са нужни от 2 до 10 минути!
Моята разработка копира и редактира продукт само за 2 секунди!
Мога да пригодя скрипта да копира от всички сайтове, български и чужди (ebay, amazon, emag., smartphone.bg, blitz.bg, nova.bg/news и много други).
От вас се иска единствено mysql достъп (достъп до вашата базата данни) и FTP достъп за прехвърляне на снимките.
НЕ ПРОДАВАМ СОРС КОДА!
Цените са индивидуални и зависят от сложността на проекта.
За повече информация за свържете с мен тук на лични съобщения.
 
Имам интерес, писах на лично.
Поздрави

Здравейте, предлагам автоматизирано копиране на продукти, статии и всякакъв вид съдържание.
Ако вие имате онлайн магазин, новинарски сайт, сайт за рецепти или др и искате бързо (наистина бързо) да създадете съдържание значи сте на правилното място.
Да разгледаме варианта, ако имате онлайн магазин.
Вие сте собственик на magazin.com и имате конкурент в лицето на konkurent.com.
konkurent.com има в каталога си повече от 1500 продукта. Вие (magazin.com) имате по-малко от 100 :(:(:( За да копирате и редактирате ръчно продукт са нужни от 2 до 10 минути!
Моята разработка копира и редактира продукт само за 2 секунди!
Мога да пригодя скрипта да копира от всички сайтове, български и чужди (ebay, amazon, emag., smartphone.bg, blitz.bg, nova.bg/news и много други).
От вас се иска единствено mysql достъп (достъп до вашата базата данни) и FTP достъп за прехвърляне на снимките.
НЕ ПРОДАВАМ СОРС КОДА!
Цените са индивидуални и зависят от сложността на проекта.
За повече информация за свържете с мен тук на лични съобщения.
 

Горе