Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Здравейте колеги,

Както се подразбира от заглавието, давам банер реклама в www.opozicia.com. Позицията е в хедъра, до логото, размер 728х90. За последните 30 дена, сайта има 1 млн. импресии, като средно на 1 посещения прави по 2 импресии. Тенденцията е за увеличаване на посещенията, което ще е във ваша полза. Цената за 1 месец е 250 лв. или по около 0.25 лв. за 1000 импресии.

За дългосрочно сътрудничество са възможни и отстъпки. За повече информация, пишете в темата или на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

Дай някакъв промо период - 500 лв са си доста

и от къде идва трафика ?
 
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

Трафика е предимно то Фейсбук - около 60%, има и много директни посещения, както и от търсачки. Промо период не давам, защото ще ми се изредите 20 човека с промо период от по 3-4 дена и накрая ще имам 2 изгубени месеци. Ако искаш може да платиш за 1 седмица и ако прецениш, че има ефект да продължим работа. Банерът в хедъра се показва на всяка страница, така че това е една от най-добрите позиции.
 
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

Ако е възможно Аналитикс, 1 година назад + интересува ме пол и възраст. Благодаря!
 
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

Темата е актуална, ако цената ви е всиока, може да се избере друга банер позиция за по-малко пари ;)
 
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

вечни линкове предлагаш ли
 
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

Предлагам, но в статии. Цената е 15 лв. с 2 изходящи линка. Статията трябва да е над 300 думи и над 85% уникалност.
 
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

сайта продава ли се?
 
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

До края на месец май пускам промоция - всички банери в левият сайдбар по 100 лв. на месец, за други позиции по договаряне!
 
От: Предлагам банер реклама в много посещаван сайт

Договорихме се с колегата, има още свободни позиции
 

Горе