Предлагам безплатен гест блогинг на тема дом и градина

Asen Popivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, борещи се с Гугъл! ;)
Предлагам безплатно публикуване на ваша статия в блога на сайта hubava-vrata.com със среден трафик от 30 уникални на ден, 60 % от търсачки. Към статията ще има линк, споделен в няколко фейсбук страници с от 50 до 1000 харесвания и реален профил с 1600 приятели.
Ето детайли относно сайта:
SEOmoz- PA 32 , DA 19
ahrefs - DR 37, URL rating 27

1/За кой важи?
Важи за първите петима потребителя на форума "предприемач", които изявят желанието си по-долу в тази тема и после да ми пратят лично съобщение за да се уточним за детайли.
2/Има ли условия?
Трябва да са спазени следните условия:
а/Статията, която вие ми пращате, да е на тема съвети / идеи за обзавеждане на дома, боядисване (бои, латекси), мазилки, подови настилки, дограма, стайни растения, мебели, дизайн, осветителни тела, почистване на дома;
б/Статията да не е преписана, че да не си пишем двойки! :)
в/Да е добре написан материалът;
г/Статият да не сочи към друг (конкурентен) сайт за врати
д/Всеки участник има право само на една статия с по един линк на всеки 300 думи!
3/Защо го поравя?
Защото съм пич! :p Да бе, да! Сега сериозно! По този начин ще сложа още малко по-разнообразна информация за посетителите на сайта, а в същото време се надявам да бъда ползен на някой от вас, колеги. Вие получавате таргетиран трафик и "гъделичкате" Гого с още един релативен линк, а аз - безплатна статия, която да бъде полезна и интересна на посетителите на сайта ми.
4/Защо има ограничение от 5 публикувани статии?
Ами в крайна сметка нямам желание да превръщам сайта във ферма за линкове! :)
Статиите ще бъдат публикувани по реда на получаването им. Интервалът през който ще бъде публикувана всяка следваща статия е 5 до 10 дни.
Ох, как ме мързи да си пиша статии за сайта... Хм, че това можеша да е името на темата, де! :p
Дерзайте, че Гого ни следи!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам безплатен гест блогинг на тема дом и градина

Здравей,
може ли да се възползвам с една статия за сайта за мебели в подписа ми ?

:)

Може, колега! :) Очаквам статия, която да е полезна за посетителите на нашият сайт - съвети при избора на мебели, идеи за аранжирането им, цветови комбинации и т.н. Пиши ми на лични, за да се уточняваме!
 
От: Предлагам безплатен гест блогинг на тема дом и градина

Колега, от доста време ти хвърлям по едно око на сайта, в началото беше зле, сега е значително по-добре, но си иска много работа за да заприлича на професионален сайт, някак си все още много от нещата са хаотични в него.
 
От: Предлагам безплатен гест блогинг на тема дом и градина

Колега, от доста време ти хвърлям по едно око на сайта, в началото беше зле, сега е значително по-добре, но си иска много работа за да заприлича на професионален сайт, някак си все още много от нещата са хаотични в него.
Колега, благодаря за мнението! :)
 
От: Предлагам безплатен гест блогинг на тема дом и градина

Привет,
Може ли да ме имаш предвид, но ще пратя статията до десетина дни, понеже имаме да уточним някой детайли с клиента?
 
От: От: Предлагам безплатен гест блогинг на тема дом и градина

Привет,
Може ли да ме имаш предвид, но ще пратя статията до десетина дни, понеже имаме да уточним някой детайли с клиента?
Записан сте, колега.
 

Горе