Предлагам безплатен хостинг

Sammy

Well-Known Member
Здравейте, предлагам безплатен хостинг (принципно платен, но искам да ги изцедя на макс :) ). Значи ето какво получавате:
Възможност за хостване на колкото си искате домейни, неограничено дисково пространство, FTP достъп, SSH достъп и общо взето всичко каквото ви хрумне, единственото нещо, което искам е един линк от футера на всеки сайт :) :p
 
От: Предлагам безплатен хостинг

Еми трафика е неограничен, не можете да качвате сайтове за музика и нелегално съдържание, и внимавайте с процесорното време ;)
 
От: Предлагам безплатен хостинг

чакай бе, това не беше ли някакъв друг сайт за новини или нз за кво :D
 
От: Предлагам безплатен хостинг

Здравейте, предлагам безплатен хостинг (принципно платен, но искам да ги изцедя на макс :) ). Значи ето какво получавате:
Възможност за хостване на колкото си искате домейни, неограничено дисково пространство, FTP достъп, SSH достъп и общо взето всичко каквото ви хрумне, единственото нещо, което искам е един линк от футера на всеки сайт :) :p

Ще ти бъда мноооооооооооооого, безкрайно мнооооооооооооооого благодарен, ако ми поададеш ръка и ми помогнеш да започна моя Affiliate Marketing Business в Интернет като ми пуснеш на твоя безплатен Хостинг да си кача само 3 сайта, само толкова съм планирал. Нямам пукнат лев в Джоба си, надявам се, че ще успея да препечеля някой друг лев за хляб. Моляти се помогни ми и ми дай този шанс да започна и аз Бизнес, плсссссссссссссссссс, мнооооооооооого ти се моля.....
Както казах вече съм направил планове да Промотирам 3 продукта в 3 различни сайта на 3 различни Affiliate programs - Но продукта е един същ, само марките са различни. Но замисъла ми е следния:
Искам да си направя Блог с информация-полезна за това как човек да се излекува от ..."еди какво си...." и съответно в Блога си да сложа 3 линка: 1. към първата марка продукт и съответно първият сайт, 2. към втората марка продукт и съответно втория сайт и 3. към третата марка продукт и съответно третият сайт. Това са ми плановете засега, надявам се от всеки сайт да по-препечелвам по $200 до $300 меесечно умножено по 3 за 3-те сайта общо някъде към $600-$900 ще има пари за хляб.
 
От: Предлагам безплатен хостинг

Домейн имаш ли? Свържи се със мен по скайп - dark_lord93
 
От: От: Предлагам безплатен хостинг

Ще ти бъда мноооооооооооооого, безкрайно мнооооооооооооооого благодарен, ако ми поададеш ръка и ми помогнеш да започна моя Affiliate Marketing Business в Интернет като ми пуснеш на твоя безплатен Хостинг да си кача само 3 сайта, само толкова съм планирал. Нямам пукнат лев в Джоба си, надявам се, че ще успея да препечеля някой друг лев за хляб. Моляти се помогни ми и ми дай този шанс да започна и аз Бизнес, плсссссссссссссссссс, мнооооооооооого ти се моля.....
Както казах вече съм направил планове да Промотирам 3 продукта в 3 различни сайта на 3 различни Affiliate programs - Но продукта е един същ, само марките са различни. Но замисъла ми е следния:
Искам да си направя Блог с информация-полезна за това как човек да се излекува от ..."еди какво си...." и съответно в Блога си да сложа 3 линка: 1. към първата марка продукт и съответно първият сайт, 2. към втората марка продукт и съответно втория сайт и 3. към третата марка продукт и съответно третият сайт. Това са ми плановете засега, надявам се от всеки сайт да по-препечелвам по $200 до $300 меесечно умножено по 3 за 3-те сайта общо някъде към $600-$900 ще има пари за хляб.

Човекът наистина има нужда от помощ и подкрепа.. :D

пп - добре дошъл във форумчето
 
От: Предлагам безплатен хостинг

Може ли да попитам един нов Въпрос?
Може ли за един вид продукт да си изтегля общо 3 Templates и да си направя 3 различни сайта, за да един същ продукт от една и съща марка?
Ако може то тогава искам да си преосмиля началната позиция, която изразих днеска по рано за 3 Сайта на 3 различни Марки от един и същи продукт в 3 различни Affiliate programs.
Ако може от всеки един от 3-те Affiliate programs за един и същи продукт искам да си направя по 3 различни сайта, което прави общо 9 сайта и всички 9 сайтра да ги съединя с един и същ БЛОГ.

На въпроса на Sammy - нямам Домейн.
Но предполагам не е проблем да си измисля 9 различни Домейна и да ги кача на твоя Хостинг.
А да щях да забравя, едната Affiliate програма ми дава безплатен Хостинг, така, че засега остават 6, които искам да кача при тебе, ако може разбира се.
 
От: Предлагам безплатен хостинг

Човек,знеш ли какво е домейн.

Тъй като си нов ще ти кажа.Това е името с което се представяш в нета.
Домейн е например predpriemach.com
За регистрация,можеш да ползваш - superhosting.bg regia.bg ,просто направи едно търсене в гугъл:

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=домейн&btnG=Google+търсене&meta=&aq=f&oq=
 
От: Предлагам безплатен хостинг

Sorry за спама. Пич домейна се плаща с пари за около 10 хляба :(
Т.е. ще са ти нужни пари за хляб за около 1 месец за да можеш
да си направиш 3-те сайта.....
 
От: Предлагам безплатен хостинг

Има и домейни за по-малко хляб... Например GoDaddy имат сега една промоция за .com - купона е:

Код:
199DOMAIN

Цената е общо $2.19, плаща се с дебитна/кредитна карта (не става с PayPal).

За тези, които нямат пари за хляб/хостинг/домейни: става и с BlackHat SEO и много акаунти в Blogger, Wordpress и всевъзможни други безплатни доставчици на уеб хостинг ;)
 
От: Предлагам безплатен хостинг

Да, освен блоггер и т.н. има и co.cc, no-ip.org и т.н. абе блек хет да можете, все ще си намерите хост :d
 

Горе