Предлагам безплатни уникални статии

ilk92

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

предлагам безплатни уникални статии за вашите сайтове и блогове. Единственото ми условие е статията ни да има 2 активни линка.

Разполагам с екип от 10 редактора и можем да напишем статия на всякаква тема, само казвате каква. Няма да се дават вече публикувани някъде статии, а прясно токущо написани статии.

Идеята е да си вкараме малко СЕО към нашите сайтове с линковете, пък вие ще получите уникално и добро съдържание на избрана от вас тема. Мисля, че бартера си заслужава. Имайте впредвид, че дори и с линкове, статиите като са уникални веднага ще бъдат добре индексирани в търасачките и с времето можете да си докарате сериозен трафик от такива статии... и не ви коства нищо.

Ако някой иска нещо друго да предложи да пише.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам безплатни уникални статии

Здравейте,
ако проявявате интерес към сайта ми http://www.apteka-info.com/news , може да изпратите материали на имейла info (at) apteka-info.com
Поздрави
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

E.Ivanov ще ти пусна материал утре по пощата, ограничение за брой линкове и големина на текста имаш ли?
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

Благодаря, ограничения няма, само моля да не са чисто рекламна статия.
E.Ivanov ще ти пусна материал утре по пощата, ограничение за брой линкове и големина на текста имаш ли?
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

Здравейте,

предлагам безплатни уникални статии за вашите сайтове и блогове. Единственото ми условие е статията ни да има 2 активни линка.

Разполагам с екип от 10 редактора и можем да напишем статия на всякаква тема, само казвате каква. Няма да се дават вече публикувани някъде статии, а прясно токущо написани статии.

Идеята е да си вкараме малко СЕО към нашите сайтове с линковете, пък вие ще получите уникално и добро съдържание на избрана от вас тема. Мисля, че бартера си заслужава. Имайте впредвид, че дори и с линкове, статиите като са уникални веднага ще бъдат добре индексирани в търасачките и с времето можете да си докарате сериозен трафик от такива статии... и не ви коства нищо.

Ако някой иска нещо друго да предложи да пише.


Една статия на сайт ли, или може две три !? Че аз се каня да напиша три статии за сайта си, ама ме мързи а много приятели искат да ги напиша вече хехех
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

Deco90, кой е сайта ти? Естествено може и повече статии, но не наведнъж. Все пак трябва да ги напишем първо.
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

Здравейте, ако проявявате интерес, мога да публикувам статии в сайта ми http://rebate.bg/news, единственото ни условие да са на тема онлайн пазаруване или за някой от магазините които участват в системата
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

@bgdev пусни ми мейла ти, ще ти пуснем статийка за онлайн пазаруване, няма секцията да ти стои празна :)

Ограничение в текста и линковете имаш ли?
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

Ако, си сериозен и коректен мога да ти пусна акаунт без никакво одобрение тук: http://spodeli.eu/
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

Колега, ако се интересуваш, бих побликувал ваша статия с до два линка и снимки във фирменият блог на сайт hubava - vrata . com (мисля, че го знаеш :) ) Единственото условие (освен уникалност, разбира се..) е да засяга тематика, близна на сайта ни. Пример: обзавеждане, интериор, домашни ремонти, боядисване и съвети свързани с тези теми.. Разбира се идеалният вариант е темата да е "врати" ;) Ако те устройва, действай!
 
От: Предлагам безплатни уникални статии

Ако ти вършат работа, имам сайтове за образование и футбол, в които мога да ти пусна материал в замяна на оригиналната статия :)
 

Горе