Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Noke, напълно споделям твоето отношение към съдържанието на думата logo, съотнасящо се към brand. В случая използването на думата е в по-широкия й, типично български смисъл - отличителен знак/оформление на заглавната картинка на сайт.
Аз това го отчитам, ама веднага след това игнорирам.
Щот улезнахме у Европата вече - време е да забравим за българските табиети.

Човек трябва да е максималист в това дето му вади пари.
Таквиз неща като толерантност, разбиране и съпричастност немат место у бизнеса :) .
Освен ако не са насочени към клиенталата де.
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Аз това го отчитам, ама веднага след това игнорирам.
Щот улезнахме у Европата вече - време е да забравим за българските табиети.

Човек трябва да е максималист в това дето му вади пари.
Таквиз неща като толерантност, разбиране и съпричастност немат место у бизнеса :) .
Освен ако не са насочени към клиенталата де.

Няма смисъл да си го пиша на челото, щото рядко се гледам в огледалото... но ще се постарая да го запомня.
+1
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Таквиз неща като толерантност, разбиране и съпричастност немат место у бизнеса :) .
Освен ако не са насочени към клиенталата де.


Не съм съгласен - ама хич. Не знам от филмите ли дойде тоя луд капитализъм дето трябва да прецакаш, надхитриш., изпързаляш конкурента, за да си якият пич. Съпричастност, разбиране и професионализъм - ето това е бизнес ! И не само насочени към клиента. А към доставчици, конкуренти, служители и т.н.
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Иде на реч за квалитета, не си доразбрал.
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

За съжаление като нов потребител не мога да отговарям на лични. Ако може, който има желание да ми пише да ми остави мейл за връзка. Благодаря. :)
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Момичето е много добър дизайнер. Изключително съм доволен от логата, които направи. За тази цена - направо си я ограбих :)

Ако ви трябва лого - не се и замисляйте !
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Ахаха, искрено благодаря за положителното мнение. :roll:
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

здравейте,
реших и аз да се запиша, ако може разбира се..

bubolan.com - сайт за детски дрехи.

Благодаря предварително
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Да си беше направила труда да прочетеш темата вместо да бързаш да се редиш на авантата. Типично по нашенски.
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Здравейте и от мен (въпросната млада дизайнерка, която иска да си повярва :D). Току що се регистрирам и се надявам да вляза в крак с правилата из форума бързо. Благодаря за мнението на тео, както и за линка от Noke. Като някой, който все още учи за това несъмнено всяка помощ е ценна за мен, мненията и съветите още повече, защото тук, явно дето се вика си разбирате от работата. Скоро ще пусна темичка в случай, че някой се интересува от работа с мен. Благодаря отново за вниманието. :)
Пожелавам ти успех! Ако желаеш, регни се в този сайт - http://99designs.com/ - освен, че може да спечелиш пари, ако ти одобрят някое лого, ще можеш да разгледаш идеите и работата на конкурентите и да увеличаваш уменията си. Просто е безценна школа.
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

@thekissofdawn - я ми прати скайп на лс.
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

@redrum - момичето каза, че не може да праща лични още.
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Добре, аз ще и пратя моя :)
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

tanipo, покажи на приятелката си как да си направи скайп :p
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Ако си прочел добре, написах, че в момента нямам достъп до скайп, което не значи, че нямам такъв. :)
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Как пък реши, че ми е приятелка, може да ми се сестра, братчетка, стринка, лелинка или може аз да съм много добър човечец :). Да се оправя сама оттука нататък от мене толкоз :).
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

или може аз да съм много добър човечец :). Да се оправя сама оттука нататък от мене толкоз :).
В днешно време никой не вярва в чистата човешка доброта. :beer:
 
От: Предлагам безплатно изработване на лого - само на 1 , срещу ревю след това

Ако си прочел добре, написах, че в момента нямам достъп до скайп, което не значи, че нямам такъв. :)
За да знаеш по принцип - регни си акаунт специално за работата и използвай този сайт https://imo.im/, за да влизаш в скайп, без да имаш инсталиран скайп на компа.
 

Горе