Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Ако не сте разбрали смисъла на заглавието на тази оферта искам да наблегна на факта, че не става въпрос за публикуване на коментари в чужди блогове, а във вашият собствен. Чрез тях неговото съдържание ще се увеличи значително като това определено е плюс за търсачките, а и същевременно Той ще бъде "ъпдейтван" по-често. Тази техника се използва от години, но все още не е разпространена достатъчно между българските уебмастери. Повече съдържание за блога ви означава и повече посетители според индексираното съдържание и неговата релевантност. Услугата е валидна само за български сайтове. Подобно съдържание е подходящо и за форумни коментари, както и за изоставени проекти или такива за които нямате време. Онлайн репутация също може да се гради с добре написани текстове.

Знаем колко е трудно да се предизвикат достатъчно коментари по теми, които "не са на дневен ред" като политиката, но при добре написани по темата текстове, те могат да предизвикат много нови или стари потребители на блога или форума да вземат отношение по казуси и техните решения с допълнително свеж контент. Темите върху, които работим са неограничени като изключваме много тясно специализираните.

Цени за публикуване:
1 стотинка на дума - пример:
Коментар от 56 думи ще струва 50 стотинки (кръгло), коментар 108 думи - цена 1.00 лев.

Какво е нужно да направите, за да започнем работа по вашите проекти. Предоставяте ни сайтовете, върху които искате да се работи и при желание точни страници от тях с вашите изисквания (те се свеждат до общи насоки и тактика за целия сайт). Заявявате бройките и точната дължина на текстовете.

За доказали се членове на форума (над 150 поста и над 10 положителни „репа“) предоставям безплатно 3 ревюта с по 4 коментара. Условие за получаването им е да дадат след изпълнението своето мнение тук.
Първите писали в темата и заявили ревютата ще ги получат след уточнение на ЛС за техните заявки.

Заплащане на услугата с PayPal, банков превод, пощенски запис, чрез Еконт (с пощенски гълъби също може, ако разполагате с такива :) ).
 
Последно редактирано:
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

Здравей,
Предлагаш интересна услуга за "мързеливци" като мен :)
Мога ли да се възползвам от едно ревю?

Поздрави
 
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

Разбира се, пиши на ЛС с точните данни за заявката :) . Първото ревю вече е грабнато
 
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

Колегата е точен и работи бързо!
4-рите коментара ги напраска за нула време.
Ето и два от тях:
http://xn--1001-t4dgub3g.eu/90дневнадиета/#comments
Аз съм доволен от услугата и смятам за напред да работим заедно.
Успех!
 
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

И аз да помоля за едно ревю ако може :)
Звучи интересно. Наистина не бях срещал подобна оферта.
 
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

Няма проблем, грабнато е и второто ревю от Pavlin :) , ако може данните за поръчката на ЛС
 
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

ше гепя 3тото ако е свободно, предполагам става и за уорд прес блогчета
 
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

Да разбира се че става. И третото е грабнато, пишете ми на ЛС :)
 
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

Моето ревю е готово - добре изпипано, коментарите са написани грамотно, точно по темата и самата статия, самото ревю е направено в кратък срок но професионално, доволен съм от свършената работа и показания професионализъм, идеално за прохождащи сайтове като моя :clap:
 
От: Предлагам допълнително съдържание за блога ви чрез релевантни коментари

И аз да благодаря на Иво. Много грамотно написани и компетентни коментари. Определено ще вършат работа на всеки, който се възползва от офертата. И макар че кратките срокове в случая не са толкова важни, работата беше свършена доста бързо. :D Услугата е доста интересна и за стойностни блогове би имала много голям ефект според мен. Особено ако в коментарите има провокативен елемент, който да накара повече хора да коментират.
 

Горе