***Предлагам дрехи и обувки за дропшипинг***

Здравейте !!!
Занимавам се с дистрибуция на дамска конфекция и ме интересуват рокли,блузи,панталони,якета,палта.
Ако имате копувам всичко.
Тел.0876181397
 
Здравейте,

Проявява минтерес. Моля изпратете ми на лично съобщение няколко снимки, цени и условия на дропшипинга.

Благодаря предварително.
 
Здравейте,
Представлявам новосъздадена българска модна къща, занимаваща се с производство на дрехи и обувки. Компанията е създадена от двама млади ентусиасти, целящи да създадът нещо уникално и неповторимо. Продуктите на компанията се произвеждат само от естествени материали и освен готовите продукти, които всеки заинтересован може да види, е възможно и създаването на продукти по ваш избор и според вкусовете на вашите клиенти. Обувките на фирмата се изработват РЪЧНО ,от 100% естествена италианска кожа, кроене, лепене, ушиване и т.н. Поради тази причина обувките се създават в ограничени количества, защото след изчерпване на даден модел, идеята е да бъде създаден нов такъв.

При проявен интерес от ваша страна не се колебайте да се свържете с мен, както и при всякакви възникнали въпроси. Ще приложа снимки на ЛС на всеки, който е сериозно заинтересован, моля без СПАМ и излишни коментари.
Здравейте, може ли да ми изпратите снимки и цени на вашите продукти ако все още офертата е валидна ([email protected]). Благодаря предварително!
 
Здравейте,
Представлявам новосъздадена българска модна къща, занимаваща се с производство на дрехи и обувки. Компанията е създадена от двама млади ентусиасти, целящи да създадът нещо уникално и неповторимо. Продуктите на компанията се произвеждат само от естествени материали и освен готовите продукти, които всеки заинтересован може да види, е възможно и създаването на продукти по ваш избор и според вкусовете на вашите клиенти. Обувките на фирмата се изработват РЪЧНО ,от 100% естествена италианска кожа, кроене, лепене, ушиване и т.н. Поради тази причина обувките се създават в ограничени количества, защото след изчерпване на даден модел, идеята е да бъде създаден нов такъв.

При проявен интерес от ваша страна не се колебайте да се свържете с мен, както и при всякакви възникнали въпроси. Ще приложа снимки на ЛС на всеки, който е сериозно заинтересован, моля без СПАМ и излишни коментари.
Аз също искам да видя какво предлагате. Ако може да ми изпратите на лично вашите продукти.
 
Здравей, приятел!
Може ли снимки и цени на лично :) и имате ли фиид на продуктите под формата на .xml, .csv? :)
Благодаря предварително!
 
Здравейте,
Представлявам новосъздадена българска модна къща, занимаваща се с производство на дрехи и обувки. Компанията е създадена от двама млади ентусиасти, целящи да създадът нещо уникално и неповторимо. Продуктите на компанията се произвеждат само от естествени материали и освен готовите продукти, които всеки заинтересован може да види, е възможно и създаването на продукти по ваш избор и според вкусовете на вашите клиенти. Обувките на фирмата се изработват РЪЧНО ,от 100% естествена италианска кожа, кроене, лепене, ушиване и т.н. Поради тази причина обувките се създават в ограничени количества, защото след изчерпване на даден модел, идеята е да бъде създаден нов такъв.

При проявен интерес от ваша страна не се колебайте да се свържете с мен, както и при всякакви възникнали въпроси. Ще приложа снимки на ЛС на всеки, който е сериозно заинтересован, моля без СПАМ и излишни коментари.
Проявявам интерес! Бих желала продуктов каталог с цени и условията Ви за дропшипинг Елена 0883413953 моля пишете ми на вайбър или [email protected]
 

Горе