Предлагам дропшипинг на бижута

От: Предлагам дропшипинг на бижута

Ще се радвам ако ми изпратите повече информация
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте, може ли да ми изпратите информация на лично
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравей,

Имам магазин за бижута и доста еднообразна стока. Пиши с подробности и може да вкарам продуктите и да отделя 100 лв. за реклама да пробваме.
Имаш ли ги в някакъв файл или feed?

Поздрави
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте имам интерес,очаквам повече информация на лично съобщение.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте!
Бихте ли ми изпратили повече информация на лични.
Имам интерес по повод дропшипинг предложението Ви!
Благодаря предварително!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте, моля да ми изпратите информация. Проявявам сериозен интерес!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Предлагам дропшипинг на бижута - комплекти колие, гривна и обеци с кристали от Чехия,
на които засега сме единствени вносители в БГ.
Стоката е маркова и е изработена изцяло / вкл.металните части / в Чехия в известен завод
за кристали по наша заявка. Металните части са антиалергични и не потъмняват.
Имат сертификат от завода в Чехия и съответните фактури, стикер на бг.език и т.н.
Модела е един и същ, но в 15 различни цвята, вкл.АВ / с отражение на светлината, както е при Сваровски /.

Това, което предлагам е:
- отстъпки на месечна база с изплащане на комисионните до 3-то число всеки месец за предходен такъв
- плащане на вашата комисионна по посочена банкова сметка или чрез Еконт - пощенски запис,
като разходите по превода се делят поравно за оборот до 100 лв. или за моя сметка при оборот над 101 лв.
Комисионни:
- до 50 лв. оборот на месец - 10 %
- 51 до 100 лв - 15 %
- 101 лв и нагоре - 20 %

Важно ! В случай на отказ от пратката от страна на клиента, сумата по обратната доставка остава за ваша сметка!
Пратките ще се изпращат директно до клиентите ви с Еконт, като предварително ми изпращате адреси на email
при направена и потвърдена от вас заявка по телефон, както е практиката при повечето онлайн магазини.

Условието, на което държа е да не се качват цените, а да се продават комплектите навсякъде на една и съща цена,
която е съответно 15.90 лв за комплект и 17.90 лв. за бял АВ цвят.
Клиентите ще получат комплектите в кутийка, стикер на бг език и декларация / сертификат / за произход.
Тези комплекти ги поддържаме в постоянна наличност в БГ и доставката им е възможна в рамките на 3-4 дни от направена заявка.

С молба да ми пишат само сериозни колеги и колежки, за да им дам сайт, откъдето да си копират снимките и описанията.

Здравейте!

Проявявам сериозен интерес към това предложение, бих искал да Ви помоля да ми изпратите допълнителна информация, на лично съобщение.

Благодаря Ви предварително!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте!

Интересува ме вашата оферта!

Моля изпратете ми линк към сайта , за да разгледам вашите продукти.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте, имам сериозен интерес, искам да работим заедно. Моля повече инфо на ЛС. Благодаря предварително!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Актуална ли е офертата още? Моля за повече информация на лично!
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Привет. Аз също проявявам интерес към офертата. Ако е актуална бих искал да обсъдим евентуална съвместна работа.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте. Ако може ми изпратете ЛС с адреса на сайта Ви, интересуват ме бижута на едро, не този вариант на дропшипинг.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте
Аз съм заинтерсован но как да ви пиша на лично ???
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте.Имам онлайн магазин и се интересувам моля за каталог на лично.
 
От: Предлагам дропшипинг на бижута

Здравейте. Може ли да ми изпратите информация на лично.
Благодаря предварително.
 
Здравейте,и аз се интересувам от обявата бихте ли ми писали на лично,за да ви дам имейл,бих искала да видя бижутата,и да започна да ги предлагам.
 

Горе