Предлагам дропшипинг на дрехи, обувки, часовници, модни аксесоари

Здравейте,

Предлагам дропшипинг на маркова, китайска и турска стока. Всичко е налично на склад и се доставя до клиента до 24h.
Стоката е следната:
Дамски обувки - кецове, маратонки, боти, ботуши, сандали и др.
Дамски и Мъжки дрехи - тениски, блузи, якета, палта, дънки и др.
Дамски и Мъжки часовници - само на известни брандове - цялата колекция на Casio, Q&Q, Lee Cooper, Kappa, Citizen, Vostok Europe и др.
Дрехите са на известни брандове като Zara, Reserver, Guess, Pull&Bear и много други.

Складът ни се зарежда със нова стока всяка седмица! Имате индивидуален телефон за консултации, където може да правите справка за наличност, статус на поръчка и др.

Получавате файл със всички налични до момента артикули и не се занимавате да ги качвате един по един.

Отстъпката, която получавате първоначално е 20 % за всички артикули, като при ръст на оборота ви процента става по-висок.

За контакт ни позвънете на 0897 004 333 или ни пишете на имейл [email protected]

stanev

Member
Ако може да помоля за лично съобщение с повече информация за марковите и турски продукти?
Мерси!

alex_d

New Member
Здравейте , имам интерес изпратете ми на лично съобщение вашия каталог или сайт да разгледам продуктите.

soufsi

New Member
Здравейте, имам интерес бихте ли ми изпратили каталог или сайт за да разгледам. Благодаря!

Горе