Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

SpyPet.BG

New Member
Здравейте,

предлагаме допшипинг на иновативен продукт, който няма работещ аналог на българския пазар. Това е GPS-а за домашни любимци на Tractive - австрийска фирма, лидер в областта.

GPSите, които предлагаме са изключително качествени, с европейски сертификат за съответствие и едногодишна гаранция. С една дума, нищо общо с подобни китайски продукти.

Устройствата работят с вградена сим карта (не се налага клиентите да купуват нищо допълнително), която има абонамент и се командват от платформа през браузър или от специално приложение за андроид или iOS. Приложенията са базирани на картите на google maps и apple maps. Заплаща се символичен абонамент към производителите, като може да се плаща месец за месец или за някакъв период, разбира се без по никакъв начин клиентът да се обвързва с договори.

Устройствата притежават стандартните функции, като - следене в реално време, следене с умен алгоритъм пестящ батерията, както и някои допълнителни, като: фенерче (може дистанционно да се пуска светлина от тракера) и buzz функция, която кара тракера да издава пищящ звук (полезна е, ако случайно не можете да го откриете).

GPS-ите са напълно водоустойчиви, което значи че работят дори при потапяне във вода.

Устройствата издържат около 72 ч. при нормален режим на използване.

За кой е подходящ тракера - подходящ е за всякакви видове животни над 3,5 кг. - домашни кучета, котки, ловни кучета, кози, овце, дори и коне.

Това е накратко, за повече информация посетете нашия сайт или изгледайте клипчето:

[video=youtube_share;l0QyKUHSBL4]https://youtu.be/l0QyKUHSBL4[/video]

Продажната им цена е 200 лв., като ние предлагаме 15% комисионна за всеки продаден от Вас продукт на принципа на дропшипинг.

Можете да се свържете с нас на office(at)spypet.bg или на телефон 0884 827 615

Желая успешен бизнес на всички!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Каква е таксата за сим картата.
Какъв е срока на сервиза - ако има рекламация в периода на гаранцията.
Има ли резервни части и колко струват.
Продукта ремонтира ли се или се подменя - при рекламация във времето на гаранцията.
Продукта има ли книжка на български или в него поне лист хартия А4 с описание на всичко - за да стане ясно всичко на клиента.
Кой вид батерия използват и тя намира ли се в България и дали чрез вас може да си поръчва всичко - батерия и т н....
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Здравейте, таксата е както следва:

Месец по месец:

- 10 лв. за нормалния план.
- 15 лв. за премиум плана.

Ако се заплати накуп за една година или две години, цената пада драстично, съответно:

Базов план - за една година €: 49,90 и 89€ за две години.
Премиум план - за една година е 59,90 евро, а за две 99,90 евро.

Какви са основните разлики между плановете. Тракерът работи с австрийска карта, т.е. е в роумнинг. С премиум плана може да превключва операторите в зависимост от силата на обхвата - примерно, ако тракерът попадне в зона, в която Теленор няма добър обхват (или никакъв), той ще мине на някой от другите два, които имат. Друга основна разлика между плановете е, че в премиум плана можеш да експортваш КМЛ/ГПХ следа от трака на животното, а също и да виждаш историята неограничено време назад, докато с обикновния план я виждаш до 24 ч. назад във времето. И последно, премиум планът работи във всички над 80 държави, а базовият само в държавата, в която е активиран. Ако се плаща месец за месец, клиентът може да прекрати планът когато пожелае и когато му е удобно.

Едно пояснение - за таксата не можем да платим комисионна. Таксите са фиксирани от производителите и обикновено се плащат директно от клиента.

Срокът за сервиза е законовия - един месец. Фирмата е в ЕС (Австрия), така че изпращането до техния сервиз отнема три дни.

Резервни части за самия тракер няма и ние не сме ауторизирани да извършваме поправки тук. Единствено могат да се предлагат зарядни, тъй като тракерът е с пин зарядно, а не обикновено усб.

Ако има рекламация и тя е уважителна (не е счупен, изгорен и прочее), продуктът се изпраща за ремонт. Дали ще го сменят или отремонтират, това преценят производителите. Клиентът след това получава работещ продукт.

Това е важно и съжалявам, че съм го пропуснал. Продуктът има подробна инструкция на български език. Също така, има серия от видеа със субтитри на български език. Съвсем скоро, всичко ще бъде преведено на български - приложението и платформата.

Тракерите са с вградена литиево-полимерна батерия, честно да си кажа не съм разглобявал тракер, защото не е имало нужда.

Благодаря за интереса, ако имате други въпроси ще се радвам да отговоря.

п.п. Сега видях, че снощи съм объркал телефона за връзка. Извинявам се на всички, които са се обадили на грешния номер, както и на неговия евентуален собственик :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Много интересен продукт колега. С удоволствие ще взема да тествам един за разнасяне на флаери и проследяване на разносвачите. Мтел също ще пуснат подобна услуга с часовник за деца + същата месечна такса скоро.
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Готино устройство :) Мисля, че ще е перфектно за едното ми чаве. Само да посмее да мръдне някъде без да знам :twisted:
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Благодаря за интереса колеги. Разбира се, устройството е подходящо за деца, възрастни хора, служители и каквото друго се сетите. Единствено не забравяйте, че хората, които следите трябва да знаят за това, според българските закони :)

Мисля, че мога да прибавя още 5% отстъпка при покупка на устройството, за всеки член на форума. Ако имате интерес, моля пишете ми лично съобщение или се обадете на посочения телефон.

Поздрави!
 
Има ли ГПС в тоя тракер или следи само по мобилната мрежа?
Ако няма ГПС, каква е пространствената точност през ГСМ мрежата? В града (много клетки) и извън него (малко клетки)
 
От: Re: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Има ли ГПС в тоя тракер или следи само по мобилната мрежа?
Ако няма ГПС, каква е пространствената точност през ГСМ мрежата? В града (много клетки) и извън него (малко клетки)

има сигурно тази мобилна мрежа е за интернета най-вероятно а може би самото отчитане си е по гпс
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Благодаря за въпроса и веднага отговарям:

Има, разбира се :) Иначе нямаше да е коректно да го рекламирам, като GPS тракер. Точността е както при стандартните gps устройства - до 5 м. Колкото повече се движи, толкова по-добре се позиционира. Но, ако случайно загуби сигнал (примерно влезе някъде в подземен гараж или друго място, на което не може да се свърже със сателитите), то устройството се ориентира по клетките на мобилния оператор, към който се е свързало. Което е по-добре от нищо. Тази услуга/функция се нарича LBS (location based service). От опита ми с такива устройства, бих казал, че в град като София отклонението е около 100-150 м., а извън населените места може да достигне километри. Мобилната карта в него служи за изпращане на информация към сървъра на устройството, за да бъде достъпно през мобилното приложение или онлайн платформата.
 
Успех с дропшипа.
Цената не е ниска, но на някой може да му е добра. Това за превключването на роуминга само при по-скъпия план е абсолютна цигания - то от това ти зависи всичко. Само за това не бих купил.
Съмняваме австрийците да са го въвели, но знам ли.

Някои функции са напълно изсмукани от пръстите (напускане на определена зона напр.) и са "пържен въздух" т.е. абсолютно неприложими в реални условия.

Като собственик на куче ти казвам (който не му е проблем да си купи), не ги рекламирай на потенциални клиенти. На потенциални инвеститори - да.
 
От: Re: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Успех с дропшипа.
Цената не е ниска, но на някой може да му е добра.
Някои функции са напълно изсмукани от пръстите (напускане на определена зона напр.) и са малко "пържен въздух" т.е. абсолютно неприложими в реални условия.
Като собственик на куче ти казвам, не ги рекламирай на потенциални клиенти. На потенциални инвеститори - да.
Цената според мен е добра. Все пак продукът е качествен. Ако ги изгубите кучето, не 200, а 2000 лева бихте дали, за да си го върнете.

Преди да се спрем на този продукт сме изтествали де що има китайски тракери, имам една торба с тях и нито един не работи като хората. Този го тествахме няколко месеца, преди да се захванем, а и отзивите от клиенти от целия свят са предимно положителни:

Има 8.9 от 10 точки в trustpilot.

Функцията, която не Ви харесва е всъщност много полезна, особено ако пускате кучето си свободно. Пример:

Разхождате кучето си на определна поляна. Задавате виртуалната ограда, ако кучето напусне поляната, веднага ще знаете. Получавате пушъп нотификация на телефона и пускате следенето в реално време. Реагирате на момента. Да не говорим колко полезна функция е това за хора, които живеят в къща. :)
 
Re: От: Re: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Функцията, която не Ви харесва е всъщност много полезна, особено ако пускате кучето си свободно. Пример:

Разхождате кучето си на определна поляна. Задавате виртуалната ограда, ако кучето напусне поляната, веднага ще знаете. Получавате пушъп нотификация на телефона и пускате следенето в реално време. Реагирате на момента. Да не говорим колко полезна функция е това за хора, които живеят в къща. :)

Не, че споря, но това не е така. Ето защо:

Когато си разхождам кучето на една поляна, то ми е пред очите - да кажем тича на 100-200-300 м от мен. Ако ми зачезне го викам - на 500-600 м ме чува и идва.
Ако не ме чуе и/или не се появи до 5 мин, пускам аппа - виждам къде е. Не виждам смисъл от виртуална ограда. Да, може да е по-далаче от мен след 5 мин, отколкото след 1 мин, но нали за това е тракъра.

Самото време за очертаване на периметър върху някаква карта при такива едри мащаби е пълна загуба на време. А даже не знам как се прави - лесно ли е или не.

За мен това е пържен въздух.

Не ми отговори за циганията с роуминга.

Освен това при цена от 20 ст/мб данни в ЕС. За цял месец посмъртно не можеш да генерираш 1 Мб данни, дори с 100 отделни сесии.

Не виждам какво налага цена от 10/15 лв/м. Сега ако това е от производителя, а не с натоварване от вас - ОК, за Авс може да е ок 5-7.5 евро, за БГ не е.
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Хората си разхождат кучетата по различни начини. Има такива, които сядат на някоя пейка, а кучетата им обикалят напълно свободно. Тогава изгубването е напълно възможно, например ако кучето тръгне след някой човек или друго куче. Дефакто определяте сам на колко безопасно разстояние е допустимо да се отдалечи животното и ако се отдалечи прекалено, то тогава получавате аларма. Смятам алармата за доста полезно нещо.

Картата не е "някаква карта", а сателитна карто-снимка на Гугъл, а зоната се прави с две цъкания на мишката от платформата или два клика в приложението.

Относно другото, няма да Ви излезе много по-евтино, ако си купите китайски тракер, за който е нужно да си купите интернет карта от някой от нашите оператори. Колко според вас струва стандартно такава карта от някой оператор? Нали знаете, че няма как да я вземете за един месец, а ще се обвържете с едно или двугодишен договор :) Имайте предвид обаче, че тук няма обвързване с никакви договори. Освен това, може да използвате мрежата на по-силния оператор за района.

Относно цената, не я определяме ние. Смятам, че е поносима, при условие че на повечето хора не им се занимава въобще нито да си купуват карти, нито да правят каквито и да е настройки. Освен това е долу горе в границите на нормалното за GPS проследяване. Може да потърсите информация колко струват абонаментите при колеги, които предлагат подобна услуга за коли и ще се уверите сам.
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Може ли по всяко време да се мине на горен план? Примерно след загуба на прословутия куч.
 
Re: От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Относно другото, няма да Ви излезе много по-евтино, ако си купите китайски тракер, за който е нужно да си купите интернет карта от някой от нашите оператори. Колко според вас струва стандартно такава карта от някой оператор? Нали знаете, че няма как да я вземете за един месец, а ще се обвържете с едно или двугодишен договор :) Имайте предвид обаче, че тук няма обвързване с никакви договори. Освен това, може да използвате мрежата на по-силния оператор за района.

Относно цената, не я определяме ние. Смятам, че е поносима, при условие че на повечето хора не им се занимава въобще нито да си купуват карти, нито да правят каквито и да е настройки. Освен това е долу горе в границите на нормалното за GPS проследяване. Може да потърсите информация колко струват абонаментите при колеги, които предлагат подобна услуга за коли и ще се уверите сам.

За мен това с периметъра ИЗОБЩО не е нещо което ще ме накара да купя. За други може да е.

Тракера изглежда ОК - сигурно е и качествен.

Относно СИМ картата - не е нужно да е от наш оператор. В ЮК карта на АСДА мобил струва 50 пенса. Картата предлпатена. Мин 5 лири (13.50 лв), няма валидност. Идва с роуминг. При 50 ст. на 1 Мб и при 1 мб/м ще я ползвам 2-3 години.

Ние сме малък и беден пазар.
Защо на сайта им евтиния план е 7.50 лв., скъпия е 8.30 лв.? А вие ги давате за 10 и 15 лв. Гледам цената си е 200 лв и на техния сайт на пиш.кате. Вие от услугата ли искате да печелите, не от продукта, особено след 15% комисионна.

тая пиш.ка е супер идея.

Успех.
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Защо на сайта им евтиния план е 7.50 лв., скъпия е 8.30 лв.?
Това е цената на абонамента при заплащане за две години. Пак пиша - цените на абонаментите не ги товарим и не взимаме отстъпки. Всеки клиент може сам да активира и плаща тракера си в сайта на производителите.

Относно другото, ние сме в България, тук цените са други. Тук дейта картите са доста по-скъпи, имат ограничения, ваучерите нямат интернет, а пакетите които можеш да си купиш към тях важат за по един месец.

Между другото, ваучерите в Англия поименни ли са?
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Може ли по всяко време да се мине на горен план? Примерно след загуба на прословутия куч.
Да, разбира се, че може.
 
Re: От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Това е цената на абонамента при заплащане за две години. Пак пиша - цените на абонаментите не ги товарим и не взимаме отстъпки. Всеки клиент може сам да активира и плаща тракера си в сайта на производителите.

Относно другото, ние сме в България, тук цените са други. Тук дейта картите са доста по-скъпи, имат ограничения, ваучерите нямат интернет, а пакетите които можеш да си купиш към тях важат за по един месец.

Между другото, ваучерите в Англия поименни ли са?

Не, отиваш в супера (АСДА) взимаш СИМ за 50 пенса. Плащаш кеш и си анонимен. Даже СИМ-а идва с 10 мин, 10 смс-а и 10 Мб заредени за употреба в ЮК.
 
От: Re: От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Не, отиваш в супера (АСДА) взимаш СИМ за 50 пенса. Плащаш кеш и си анонимен. Даже СИМ-а идва с 10 мин, 10 смс-а и 10 Мб заредени за употреба в ЮК.
Чудесно, но тук в България нещата по доста по-различен начин. :)
 
От: Предлагам дропшипинг на GPS за кучета, котки и други животни

Благодаря на колегата bez.syanka.na.samnenie, че ни се довери. Ще се радвам на каквато и да е обратна връзка (надявам се, че ще е положителна, разбира се :) ).
 

Горе