Предлагам дропшипинг партньорство - работа от вкъщи

Denischo

Member
Предлагам на българския пазар дамски чанти и търся партньори. Работя с дропшипинг метода, чрез който Вие не трябва да влагате нищо и печелите от продаденото. Това означа, че ако намерите клиент, който да закупи дадена чанта, Вие ще получите процент от продажбата. Примерно ако една чанта струва 30 лв, Вие плучавате 5 лв. Мога да Ви изплатя парите, когато пожелаете, няма значение каква сума сте натрупали.

Работата е подходяща и за непълнолетни.

Може да се започнете веднага с 5 чанти след като Ви предоставя снимки, описание и цени.
 
Здравейте, и аз имам интерес. Пратете ми снимки и допълнителна информация. Благодаря.
 
Заради непълнолетните ще те смачкат… недей бара децата!
 
Предлагам на българския пазар дамски чанти и търся партньори. Работя с дропшипинг метода, чрез който Вие не трябва да влагате нищо и печелите от продаденото. Това означа, че ако намерите клиент, който да закупи дадена чанта, Вие ще получите процент от продажбата. Примерно ако една чанта струва 30 лв, Вие плучавате 5 лв. Мога да Ви изплатя парите, когато пожелаете, няма значение каква сума сте натрупали.

Работата е подходяща и за непълнолетни.

Може да се започнете веднага с 5 чанти след като Ви предоставя снимки, описание и цени.
Може ли информация на [email protected]
 
Това не е дропшипинг. При дропшипинга аз решавам на каква цена ще продавам чантите ти и каква печалба да имам, а не да получавам процент от теб. Съответно ти си получаваш твоята цена за чантата, а разликата си е печалба за мен.
 
Здравейте!
Интересувам се!
Бихте ли ми писали на лично за повече информация ? :)
 

Горе