Продава се: Предлагам за придобиване нов магазин

nikolov42

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги.
Току що завърших с последните настройки на ето този интернет магазин: https://beauty-bg.online
Идеята на създаването е срещу разумно възнаграждение да го предоставя на желаещ да притежава свой собствен интернет Online магазин с който да може да осъществява търговска дейност.
Към момента е зареден с няколко демонстративни продукта, които не се продават, а служат за онагледяване и тестване на работния процес на системата.
Предлаганите стоки могат да бъдат заменени с отрасъл по желание. Ще се подменят банери, снимки Slideshow и магазинът ще придобие желан вид..
Всичко може да бъде придобито така както е на този хостинг с този домейн, но може да бъде преместено на желан хостинг с желан друг домейн.
Прехвърлянето ще бъде безплатно и в кратък срок.
Системата е изключително интуитивна, лесна за усвояване и разбиране и предлага надграждане.
Предлагам и обучение и запознаване с функционалностите и обслужването на системата.
На разположение съм за въпроси по темата и бих отговорил с удоволствие.
[email protected]
Н. Николов
Желая хубав и успешен ден.
Поздрави!

P.S. Офертата ми е насочена към тези който нямат възможност или свободно време сами да си изградят подобен магазин.
 
Тъкмо това щях да пиша и аз. Попадал съм и на други сайтове, които @nikolov42 е предлагал. Винаги са били със специфичен и отличителен дизайн, но този е направо върха! Много добре подбрани цветове, дизайн, менюта, UX/UI и така нататък. А бе да ти се прииска да кликаш и пазаруваш от него (каквато е и целта) :D.

Успех и от мен!
 
Шрифтовете не са нагласени, дизайна е на поне 5-6 години.
Нищо и никакво карасюлче а заема амен цял екран и то само с 3 продукта

1661553740466.png

Нататък няма какво да се говори. Не знам откъде намира темите но е време да си намери ново място.
 

Горе