Предлагам: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

valve

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Представете си вашият сайт да изглежда така през очите на мобилните телефони, таблети, телевизори и т.н
БЕЗ ДОСАДНИ РЕКЛАМИ И ПОДКАНИ във вашето приложение!


Пример:
1 - Изгледа е през Fire OS 5
amazon.jpg



2. Изгледа е през - Android OS, v5.1.1

mobile1.jpg



3. Изгледа е през - Iphone (IOS)


14233456_1148648165173558_404387368_o.jpg


Цена : По-договаряне

Начин за контакт с мен : ЛС
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

А това не са ли просто мобилните версии на съответните сайтове, т.е. сайтът е адаптивен, като това е подредбата за изглед през телефон/таблет и пак влизаш през браузър, а не го теглиш през Play/App Store?

Ако е така, това не е [мобилно] приложение, както подвеждащо гласи заглавието на темата ти, а по скоро "изработка на адаптивен/респонсив уеб дизайн".
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

А това не са ли просто мобилните версии на съответните сайтове, т.е. сайтът е адаптивен, като това е подредбата за изглед през телефон/таблет и пак влизаш през браузър, а не го теглиш през Play/App Store?

Ако е така, това не е [мобилно] приложение, както подвеждащо гласи заглавието на темата ти, а по скоро "изработка на адаптивен/респонсив уеб дизайн".

Ако самият уеб сайт не е адаптиран към мобилен изглед към изброените по-горе операционни системи, правя изработката за да е адаптиран за мобилен изглед и тогава създавам (примерно .apk Андроид ) приложението.
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

Нали знаеш, че преди години Google обявиха, че приложения които симулират браузър няма да бъдат одобрявани?
Ако правиш дизайна на даден сайт адаптивен защо тогава ти трябва въобще apk файл (примерно)?
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

Нали знаеш, че преди години Google обявиха, че приложения които симулират браузър няма да бъдат одобрявани?
Ако правиш дизайна на даден сайт адаптивен защо тогава ти трябва въобще apk файл (примерно)?

Качването във Google Play, IOS app или Amazon е по решение на клиента, разбира се като следва условията на дадената компания примерно: Google, Apple и т.н

Приложението можете да си го качите във вашият сайт и вашите посетители да го използват за по-удобен начин на посещение чрез техните мобилни устройва,таблети и т.н.

Има доста ефективни начини да подканите даден посетител да го използва.
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

Епъл не приема такива "приложения".
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

Защо някой би избрал приложение, вместо да си направи сайта адаптивен/кросплатформен/? Всъщност по-евтино и по-лесно ще му излезне да създаде мобилна версия на сайта си /ако той не е респонсив/ отколкото да чака някой да му свали приложението. За което телефона трябва да е рутнат и тн. Кой потребител ще си играе.
Колкото и да ти е привлекателен сайта, аз примерно не бих си играла да свалям "приложения", особено извън AppStore или Гугъл магазина за да ти видя сайта. От къде да съм сигурна че не си вкарал някой "добронамерен" код. Най-малкото което е може да си вкарал лайкджакинг, някакви реклами или кейлогване на клавиатура. С такива кодове е пълно по warez мрежите, надали си открил топлата вода ако това ти е целта :)
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

Защо някой би избрал приложение, вместо да си направи сайта адаптивен/кросплатформен/? Всъщност по-евтино и по-лесно ще му излезне да създаде мобилна версия на сайта си /ако той не е респонсив/ отколкото да чака някой да му свали приложението. За което телефона трябва да е рутнат и тн. Кой потребител ще си играе.
Колкото и да ти е привлекателен сайта, аз примерно не бих си играла да свалям "приложения", особено извън AppStore или Гугъл магазина за да ти видя сайта. От къде да съм сигурна че не си вкарал някой "добронамерен" код. Най-малкото което е може да си вкарал лайкджакинг, някакви реклами или кейлогване на клавиатура. С такива кодове е пълно по warez мрежите, надали си открил топлата вода ако това ти е целта :)
С приложението става по бързо и не натоварва, гъвкаво и удобно, мисля че съм изказал достатъчно по темата, моля да спрем с спама, ако имате въпроси на ЛС.
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

С приложението става по бързо и не натоварва, гъвкаво и удобно, мисля че съм изказал достатъчно по темата, моля да спрем с спама, ако имате въпроси на ЛС.
Няма как да натоварва по-малко при положение че това е (най-вероятно) просто WebView wrapper от типа на Phonegap/Cordova.

Някак силно не ми се вярва да пишеш нейтив код от нулата и за целта да си Objective-C/Swift + Java нинджа...
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

Страхотно изглежда :)
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

Страхотно изглежда :)

Благодаря за подкрепата за разлика от хората който си търсят само работа като спамят . :)
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

От днес гледам chrome за андроид вече има опция,която превръща всеки мобилно неоптимизиран сайт в оптимизиран.Доста полезно.
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

@valve къде видя спам? В темата няколко човека ти казахме, че не си запознат с материята, но ти не приемаш критика. Нито си първия открил Phonegap (или някоя подобна), нито ще си последният, така или иначе няма да бъдеш затрупан от работа, защото няма как "приложенията ти" да бъдат добавени в Google Play и Apple Store
 
От: Предлагам изработка на Андроид,IOS или Fire OS приложения за вашият сайт

По-добре да беше предложил изработка на приложения, но пък там си иска писане на код и логика. Впрочем мобилните версии са старички вече, за пример http://www.sportal.bg и http://m.sportal.bg . Правете си сайтовете крос - а не отделни версии за всяка платформа.



Това, което забелязвам е, че повечето сайтове са много зле мобилно / таблет и не са никак риспонсив. Ако наистина ги чаткаш нещата може да пуснеш такава оферта, че предлагаш риспонсив сайтове ( преправяне , етц ) , там определено би имал клиенти.
 
Последно редактирано:

Горе