Предлагам изработка на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук банери

Колко пари бихте дали за изработката на Лого?

  • до 20лв.

    Votes: 10 30.3%
  • от 20 до 50лв.

    Votes: 13 39.4%
  • над 100лв.

    Votes: 10 30.3%

  • Общо гласове
    33
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Благодаря ви!

Иво, писах ти! :)

Искам да кажа, че всички безплатни логота вече са раздадени ( 1-вото и 4-тото), което не означава, че няма да предоставя на първа страница още няколко логота за продан -

Лого за фотографи, Лого за зъболекарски услуги, Лого за услуги с осветителни тела, Лого за часовникари, Лого за почистващи фирми, Лого за маркетинг и СЕО услуги, Лого за хостинг и пр.

Цената на ЛОГО е 30лв.само за png image

Чакам да пишете! :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Здравейте отново!

Пиша, за да припомня, че офертата все още не е изтекла. Моля разгледайте Лого дизайните в началото на поста, може да ви хареса нещо!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Виж си личните.
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Oтдавна не съм писала тук.

Както може би помните, двете логота вече са подарени (1. и 4.), но другите не са.

Работя и по поръчка - Лого, Фейсбук корици и табове :), Банери за уеб, Илюстрации, Инфографики, Дизайн на тениски, Чаши, Илюстровани бижута.
Не съм "истински" художник, поради което не мога да рисувам реалистични портрети по снимка!

Повече информация: www.origiral.com
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Да кажа само, че добавих още лого дизайни в първия ми пост.

За повече дизайни, моля вижте тук: http://www.etsy.com/shop/origiral

Цената си остава същата:

ЛОГО - 30лв. само за png image за 1 концепция; за оригиналния source цената на логото е 100лв.
Банер - 15лв.
Дизайн на визитка - двустранно - 40лв.
Фейсбук корица и табове - по 15лв.
Дизайн на уебсайт - home page - 70лв.
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Браво, доста прилични дизайни :)

Имам един въпрос, от чисто любопитство. Защо даваш логата в .png формат и сорсът (.psd или .eps и т.н) струва повече? Логото така или иначе си го направила, не е като да го продаваш 10 пъти на различни хора (като тема за уебсайт), а е нещо уникално за всеки клиент (фирмената му идентичност), т.е. продаваш самата идея, а не просто някакво нарисувано изображение.

В този ред на мисли, ако си поръчам лого, ще ми дадеш .png с резолюция 3000 на 3000 примерно, с 300 dpi, но след време ми скимва да си направя постер, или билборд, или да си гравирам логото на дървена табелка (за която фрезата изисква векторен файл) или пък искам да променя нещо малко по самото лого. В този случай трябва тогава да ти дам още пари за нещо, което вече си ми продала (кликване на "Save As..." за 30 лева).

Не ми е за цел да ти спамя в темата или да се заяждам, не си длъжна да ми отговаряш, но това е единственият недостатък в обявата ти според мен :)

Поздрави!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Здравей!

Първо благодаря за хубавите думи!

Не давам сорса, точно защото мога да продам Логото отново, т.е. не е OOAK.

Има и друго, сорсът ми е svg и програмите на Adobe не могат да го отварят...
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Здравейте,
Ако трябва да е векторно логото, колко би струвало?
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Здравейте,
Ако трябва да е векторно логото, колко би струвало?


Здравей!

Всички Логота са рисувани във векторна програма, а самият оригинален source файл би струвал 100лв. и Логото си остава One Of A Kind, като всички права за собственост отиват при клиента.

За сведение - едно Лого по американските Лого контест сайтове започва от $299 нагоре! :)
https://99designs.com/logo/contests
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Здравей!

Първо благодаря за хубавите думи!

Не давам сорса, точно защото мога да продам Логото отново, т.е. не е OOAK.

Има и друго, сорсът ми е svg и програмите на Adobe не могат да го отварят...

Това си го написала в първия пост - "Тези логота НЕ са ползвани от никой друг досега и са уникални!". И има ли наистина някой, който ще си вземе лого, което не е уникално и утре има възможност да го види и на сайта на някой от конкуренцията? В смисъл, няма как да е "лого" и да се продава на два различни клиента... тогава става просто илюстрацийка. И какво става ако си купя .png за 30 лева и утре някой си купи сорсът за 100, на мен ще ми забраниш да го използвам ли? :) А .svg може да се създава и отваря с Adobe Illustrator ;)

Поздрави!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

Това ми звучи несериозно. Логото е фирмен знак и се прави за клиент и по негова поръчка. Тези галерийки с готовите лога не знам колко хора ги ползват, но факта, че мога да видя същата изработка някак не ме блазни пък ако ще и 5 лв да струва. Обикновенно цената за дизайн на лого е висока точно поради тази причина клиента иска нещо изработено специално за него и не желае да го вижда на друго място. Затова се прехвърлят права върху логото, защото ако в дадения случай решиш да го продадеш на още някой то първия ще изпищи и ще те осъди за нарушаване на права. По-добре да направиш 3 лога за повече пари отколкото да си имаш неприятности заради правата. Да напомням ли, че повечето неща са взети от някъде или копирани и тн тн. Колеги логото не струва 30 лв не знам кой мисли, че за тези пари ще получи продукт отговарящ на условията за лого. Зная, че цените тук са ниски, но определено това не е цена за лого предпочитам подарък да направя , ако няма човека средства отколкото да мажа нещо за смешна и подигравателна сума. Много хора се научиха, че логото е евтина картинка дето може да се купи за 5 лв. Докато има такова търсене ще има и предлагане. Не искам да се карам с теб OrigiRal , но наистина вдигни си цените и прави по-малко неща, но на реалната им цена. Ако всички, които се занимават с лого дизайн уеднаквят цените тогава определено ще се получават качествени изработки на добри цени. Ще са доволни както клиентите така и дизайнерите. Направете справка относно цените на лого дизайна ТУК : http://smallbusiness.costhelper.com/graphic-designer.html
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

ДА, dreambench, не съм продавала тези Логота, както съм писала, а ако някое е вече подарено, също съм написала. (Иначе мерси за отговора за svg-то!)

Много добре знам цените на Логотата, ама не ми се обсъжда това тук, какво ще кажете да ги пообсъдим във вашите теми, А...

И на мен не ми се нрави, Saphire, някой да има нещо като моето, но не всеки е така :)
Много интересно, че давате акъл за цените на Логота, ама вие в БГ ли работите, за фирма ли или какво? Щото има малка разлика, която също нямам желание да обсъждам.

Влезте и в други сайтове, в които продават Premade logos и вижте на какви цени са, колко пъти ги препродават, а на това отгоре дават и сорса!
Много ясно, че няма да дам сорса за 30лв. И МНОГО ЯСНО, че когато веднъж съм продала Предварително направено ЛОГО в пнг формат, после няма да го пробутам за custom logo?!?!!?

Не знам, оставам с впечатлението, че нещо се бъркате, тези логота не са копирани от някъде, не са намазани, не са клип арт и са си само и единствено моя собственост! Да не си помислихте, че тези неща съм ги рисувала за 1 час всичките? И да, наистина не мога да разбера какъв ви е проблемът?

Ей, вярно е, че човекът е като овцата, баси!
 
От: Предлагам изработката на Лого - без clip art

На всички заинтересовани - поради натиск от други графични дизайнери и подобни, цените на Лого вече не са актуални!

Ако проявявате интерес към направата на Лого и моята работа, която може да видите в целия й блясък тук: http://www.etsy.com/shop/OrigiRal ,

както и тук: http://www.origiral.com/2013/03/buy-cheap-original-logos.html ,

моля да ми пишете на ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ! :)

Работя и по поръчка!

Поздрави
Рал
 
От: Предлагам изработка на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук ба

Хора, предлагам направата и на Оригинални визитни картички.

Ето я моята лична визитка:

my_bc.png


Другите ми визитки тук: http://www.origiral.com/2013/02/business-card-design.html


Предлагам още Оригинална Корпоративна визия, Банери за Фейсбук, Оригинални Лого дизайни, както и друг оригинален графичен дизайн.

Портфолио: http://www.origiral.com/view/sidebar/search/label/portfolio
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изработка на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук ба

Здравейте!

Тук публикувам всики безплатни лого дизайни, които съм правила досега, не знам защо не съм го сторила веднага след подаряването...

4nrj.png


pf.png


otpuskari.png


easyrent.png
 
Последно редактирано:
От: Предлагам изработка на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук ба

Браво, доста добри неща.
 
От: Предлагам изработка на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук ба

Мерси!

Удобен момент да покажа и новата ми инфографика:

infographic_teeth.png
 
От: Предлагам изработка на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук ба

Позволих си да направя ей така, защото ми дойде музата, Лого на два сайта, които не са мои, вижте ги:

100%2525.png



gifts.png
 
От: Предлагам изработка на ОРИГИНАЛНИ Лого, Визитни картички, Инфографики, Фейсбук ба

Дизайн на Оригинални Визитни Картички + печат на ниски цени!
bentley-farm.JPG
 

Горе