Предлагам интересна размяна ...

W

w-seo

Guest
Привет, предлагам следната размяна
трябва ми хостинг за домейн finansi org за wordpress сайт, който ще има максимум 100 уникални на ден, и няма да товари въобще акаунта, като в замяна бих дал sitewide линк в самия сайт.
Домейнът е сравнително стар, причината за размяната е, разнообразие в IP адресите на проектите ни...

В сайтът ще се публикува уникално съдържание, следователно и линкът, който ще получите в замяна ще си струва за Вашият бизнес или сайт...
Пишете, ако имате интерес...
 
От: Предлагам интересна размяна ...

Привет, предлагам следната размяна
трябва ми хостинг за домейн finansi org за wordpress сайт, който ще има максимум 100 уникални на ден, и няма да товари въобще акаунта, като в замяна бих дал sitewide линк в самия сайт.
Домейнът е сравнително стар, причината за размяната е, разнообразие в IP адресите на проектите ни...

В сайтът ще се публикува уникално съдържание, следователно и линкът, който ще получите в замяна ще си струва за Вашият бизнес или сайт...
Пишете, ако имате интерес...

Много си умен, ама и ний несме прости :wink:, насдрави за идеята
 
От: Предлагам интересна размяна ...

Лоша идея е да нямаш достъп до собствените си файлове, преди година две бях качил така един сайт и като ми го затриха не беше хич приятно
 
От: Предлагам интересна размяна ...

Лоша идея е да нямаш достъп до собствените си файлове, преди година две бях качил така един сайт и като ми го затриха не беше хич приятно

На човека му трябват сателитки, надали го интересува достъп до файлове.
 
От: Предлагам интересна размяна ...

сателитка или не щом ще качва статии значи ще държи на сайта, като ми скимне да го изтрия след няколко месеца какво ще прави
 
От: Предлагам интересна размяна ...

Хубаво е, че сте се включили в темата ми, благодаря Ви за което...
И така, още малко разяснения. Домейнът , както и още х наши домейни, си седят така години наред, а реално преди време имаше сайт на finansi.org и го бутахме яко, имаше добри позиции, т.е. все още има тежест, но нямаме мотивация...
Чрез някой пич, на който също ще помогнем с едно sitewide линкче, ще направим win win парнтьорство. Даже не трябва достъп до CPANEL, тъй като ни трябва една база и един wordpress, даже и плъгини няма да се инсталират, нищо, което да товари, а по отношение на безопасност - тук ще кажа, че няма от какво да се тревожите...
Причината е, че искаме полезно парнтьорство за две страни, а не губене на време, харчене на нерви и др.
По отношение на коректността - можете да видите репутацията
Хайде хубав ден!
 

Горе