Предлагам линкове в технологичен сайт - PR3, 750+ посещения, dofollow

Stoyan Dimitrov

New Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Предлагам всякакви линкове в IT сайт - PR3, 1k посещения!

Предлагам линкове в технологичен сайт - пишат се новини за ИТ индустрията, софтуер, хардуер, игри, лаптопи, онлайн магазини, компютри, телефони, апарати, социални мрежи и т.н.

PR3, 1000+ посещения, dofollow във фуутъра.

Имам 4-5 свободни позиции.

Линк за 3 месеца - 20 лева.
Линк за 6 месеца - 40 лева.

Заинтересуваните да пишат на ЛС

Промоция!
Промоците вече свършиха :(


--
НОВО!!!!!!!!!!!!
Вече с по 1k посещения на ден, 650+ от които са само от google.bg. Очаквам ви :)

ЗАБЕЛЕЖКА: В поста не става въпрос за сайта, който ми е в подписа. Обявата е валидна за ИТ портал, а в подписа ми е личния блог! Линк към портала мога да ви дам на лично съобщение, стига да има още желаещи.

Може да поръчате и вечни контекстуални линкове. Който иска повече инфо да пише на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам линкове в технологичен сайт - PR3, 750+ посещения, dofollow

Човека постави линка точно където се разбрахме. Точен е :) Напред народе пазарувай линкове :)
 
От: Предлагам линкове в технологичен сайт - PR3, 750+ посещения, dofollow

Вече с по 1k посещения на ден, 600+ от които са само от google.bg. Очаквам ви :)

Може да поръчате и вечни контекстуални линкове. Който иска повече инфо да пише на ЛС.
 
От: Предлагам линкове в технологичен сайт - PR3, 750+ посещения, dofollow

прати ми моля сайта на ЛС.мерси.
 
От: Предлагам линкове в технологичен сайт - PR3, 750+ посещения, dofollow

От този момент ще предлагам само вечни контекстуални връзки, тъй като нямам повече места за връзки на месечна база.

Цената е 10 лв на линк, без значение дали линка ще е във вече пусната статия от нас или във ваша статия. Поръчка на минимум 2 линка. Повече инфо на лично.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам линкове в технологичен сайт - PR3, 750+ посещения, dofollow

Един съвет :) напиши горе , че не става дума за http://stoyan.net :)
 
От: Предлагам линкове в технологичен сайт - PR3, 750+ посещения, dofollow

Един съвет :) напиши горе , че не става дума за http://stoyan.net :)

Добра идея, You must spread some Reputation around before giving it to Tzahariev again. ;)

ЗАБЕЛЕЖКА: В поста не става въпрос за сайта, който ми е в подписа. Обявата е валидна за ИТ портал, а в подписа ми е личния блог! Линк към портала мога да ви дам на лично съобщение, стига да има още желаещи.

В момента имам само 1 свободна позиция.
 

Горе