Предлагам линкове и рекламни статии

bad4o

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, колеги и колежки, предлагам седем линка в сайт за футболни прогнози. Линковете ще бъдат в сайта до началото на 2014 година, а цената ще бъде по договаряне. Единственото условие е линкът да не бъде на друг сайт за футболни прогнози. Линковете са във футъра и ще се показват на всички страници. В момента сайта е PR2, но според този сайт ще стане 3 на следващият ъпдейт. Освен това се работи върху повишаването на PR-a. Дори сайта да получи PR4 цените и линковете няма да бъдат променяни, тоест няма да искам да доплащате. Плащане по банков път. Предложения за цени на ЛС.

Освен това предлагам и рекламни статии в същият сайт в този раздел. Техният брой е неограничен. Плащане в epay.bg

Цени:
Статия написана от вас - 1 лв.
Статия написана от мен - 3 лв.

П.С. В момента събирам пари за един компонент, който ще допринесе за развитието на сайта, за това цените са по договаряне. На хора, които предлагат лев-два, няма да отговарям. Знам, че много хора в този форум не ме харесват, но нещата ще се променят!

С уважение: Александър нешев
 
От: Предлагам линкове и рекламни статии

как пък ги изчисли 7 линка, в момента имаш 11 изходящи, а може би знаеш че повече от 10 не се препоръчва и не се гледа особенно добре от Гугъл
 
От: Предлагам линкове и рекламни статии

повечето са ти афф на букмейкъри, имаш един на you tube, един от темата на уорд преса и т.н.
 

Горе