Предлагам много дейности за услуга към мен

MStanchev

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте ,от доста време не съм влизал във Вашия форум за което се извинявам.

Реших след новата година да си направя сайт след като мисля че вече съм натрупал достатъчно знание и опит за реализирането му.

Естествено първото което трябваше да реша е къде да се хоства
сайта, разгледах под форума тук свързан с хостинг доставчиците и попаднах на интересна промоция свързана с хостинга на siteground:

http://www.siteground.com/christmas.htm


Единственото което ме спря да се възползвам от промоцията беше че нямам кредитна карта.Все пак реших че може да съм полезен на някой предлагайки услугите си срещу регистрация в горната промоция която се равнява на на 9.95$ ,ето какво мога да ви предложа за тази услуга:

1:превод на 15 текста от Английски на Български с до 200 думи всяка
2:инсталиране и конфигуриране на всички известни и не до толкова известни системи за управление на съдържанието,форуми,галерии и много други без ограничение в количеството
3:кодиране на до 5 ваши дизайни от psd, png ,jpeg, xcf изображение до напълно валиден xhtml документ
4:инсталиране и конфигуриране на Windows програми посредством TeamViewer, както и конфигуриране на самите операционни системи (всички версии на Windows) пак с TeamViewer
5:Всякакви други услуги който съм сигурен че ще мога да свърша както трябва и имам достатъчно познания.За тази точка повече подробности моля изпращайте на лично съобщение за да ви кажа дали ще успея.

Промоцията на хостинг плана изтича на 10 Януари, след 9 Януари горната оферта не е валидна.

Ще се старая да свърша работата в срок и качествено надявам се да съм полезен на някой от форума.

за контакти и допълнителна информация предпочитания начин е чрез лични съобщение
.

:)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам много дейности за услуга към мен

Искам да те питам защо ти е гакъв хостинг? Аз лично ти препоръчвам host.bg и icn.bg, superhosting.bg също не са лоши, но първите два са най-добрият вариант. Хем е евтино, хем е добра поддръжката.
 
От: Предлагам много дейности за услуга към мен

Че аз си ползвам superhosting и space.bg и съм много доволен. Само при вторите не ми харесва това, че няма възможност да им се плати посредством кредитна карта. Което за мен лично е много неудобно.
 
От: Предлагам много дейности за услуга към мен

Просто реших да се възползвам, параметрите ги пише тук:
http://www.siteground.com/
Въпросната промоция я открих в подфорума за хостинг тук но нещо не мога да открия линка.
Намерих познат с кредитна карта, така че тази тема ако модераторите са съгласни може да я изтрият.
 

Горе