Предлагам моите услуги

Статус
Not open for further replies.

Violeta Vasileva

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Мога да превеждам текстове от японски на български и обратно и други неща свързани с текстове или презентации и не само
 
От: Предлагам моите услуги

Каква е цената на 100 думи?
 
От: Предлагам моите услуги

Много изчерпателен отговор :) дай някаква ориентировъчна цена за нормален текст, не технически или специализиран
 
От: Предлагам моите услуги

4 dolara i 50 centa v paypal ако останете доволен може да ми изпратите бонус по ваше желание , аз искам клиентите ми да са доволни от мен.
 
От: Предлагам моите услуги

Тази цена е за 100 думи, така ли?
 
От: Предлагам моите услуги

От японски на хинди на тема как се оперора сурцето трябва да пишеш за тази цена :D
 
От: Предлагам моите услуги

Абе хора жената превежда от японски, не от английски. Нормално е цената да е висока.
 
От: Предлагам моите услуги

Нормално е, да. Ама ако може да се конкретизира и в цифри.
 
От: Предлагам моите услуги

От японски на хинди на тема как се оперора сурцето трябва да пишеш за тази цена :D
Колега направо плачеш за червено с тази си изцепка.

Доста хора, на които съм помагал от дорба воля в този форум са ме питали бачкаш ли фриленс - отговорът винаги е НЕ.
Аз съм си оценил знанията, квалификацията и труда на XX€ на час и за по-малко не си мърдам пръста.
Както е казал Хенри Форд

Сметката ви е 100$:
1$ за бушона
99$ за това, че знам кой е бушона

Ако не ти изнася цената, иди учи японски поне 5 години.

Извинение към авторката на темата за оффтопа.

И няколко съвета от мен.

Не мънкай за цените "по договаряне". Оцени си ноу-хауто, сложи си твърда цена и давай отстъпка само за обем.

Помоли админите да изтрият тази тема и пусни нова.
Предлагам моите услуги не звучи добре.

Преводи от японски на български и обратно - 100 думи 4.5$

Опиши каква материя е приемлива и каква ти е трудна.
Сложи си разбивка по цени според категорията.
Евентуално може да сложиш и различна цена за от японски на български от български на японски, според мен второто е по-трудно.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам моите услуги

От японски на хинди на тема как се оперора сурцето трябва да пишеш за тази цена :D
Пък ти не трябва да вземаш повече от 20 ст/100 думи, тъй че не виждам кво коментираш.
Нито българският, нито английският ти са на особено грамотно ниво.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе