Предлагам нестандартна реклама

pipilota79

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Ето моята нова идея - във фейсбук страницата ми пуснах рубрика "Изпробвано от нас и вас". Тъй като тя е с женска насоченост изпробваме различни продукти, един се изпраща на наш фен, един изпробвам аз. След това коментираме и оценяваме дадения продукт на страницата. Мисля, че е ново и интересно, ако има желаещи да рекламират, т.е. да предоставят някакви подходящи продукти съм отворена за всякакви подходящи предложения.
Страницата ми е малка /4350/, но момичетата се интересуват, /всеки обича да получава подаръци/, с реални потребители, на български.
Бих искала да чуя и как ви се струва като идея, конкурсите във фейсбук вече малко поомръзнаха, на хората им трябва нещо ново и интересно. Вероятно някои от вас ще използват моята идея, ще се радвам ако съм ви помогнала да освежите страниците си!
 
От: Предлагам нестандартна реклама

Може ли страничката на ЛС
 
От: Предлагам нестандартна реклама

Благодаря :) Интересна е идеята....
 
От: Предлагам нестандартна реклама

И аз имам продукт, който смятам, че ще се впише в идеята. Ако ми пратиш на ЛС адрес ще изпратя две опаковки тези дни на теб и 1 фен - фрее. Става дума за продукта "Торфозол", ако имаш интерес пиши...
 
От: Предлагам нестандартна реклама

Колеги, дайте мнения, интересува ме какво мислите за моята идея.
 
От: Предлагам нестандартна реклама

Много е хубава идеята, но е неприложима за повечето изделия. Сериозно я обмислям от доста време, но недостатъците в този и вид са следните:
1. Ако продуктът е техника, как да подаря 2 продукта по 200-300-500 лв?
2. Как да пратя дрехи или обувки?
3. Парфюмите, козметиката и подобните също са сериозен проблем
4. Въобще няма да предлагам специализирани неща, не ми се вярва да искате да пратя 2 тухли или 2 отверки...

Има нужда от подобна инициатива, то е необходимо да се преобмисли схемата.
 
От: Предлагам нестандартна реклама

Зависи къде се промотира продукта и какви потенциални клиенти има. Някой може да се съгласи да подари и кола за 30 000 лева, ако смята, че по този начин ще си увеличи печалбата. За такава малка страничка, каквато е в случая, със сигурност може да се пробва с различни женски неща, защото доколкото разбрах, насочеността и е точно такава.
 
От: Предлагам нестандартна реклама

Да страничката е малка и момичетата се интересуват от козметика, лакове, червила и т.н. Проведох няколко игри наградите бяха дребни \лак за нокти и четка за коса\, победителките бяха доволни и искрено благодариха. Всеки се радва на подаръци, дори и дребни, няма нужда от кой знае какви вложения, мисля, че конкретно за моята страница това е подходящ модел.
 
От: Предлагам нестандартна реклама

Идеята ми звучи добра, ако не Ви затруднява, изпратете ми страницата.
Поздрави!
 
От: Предлагам нестандартна реклама

Идеята е интересна. Но се чудя каква е крайната цел?
Иначе, имам няколко мн интересни подаръчета, които може да пробвате, пишете ми страницата на ЛС
 
От: Предлагам нестандартна реклама

ако правите игри в фб и раздавате награди от спонсори вижте razdavalnik.bg там сте ви промотират безплатно
 

Горе