Предлагам - печелете пари с Photoshop

poppy76bg

New Member
Може би ще прозвучи смешничко. Какво ще кажете да печелите пари с Фотошоп и други програми като графичен дизайн.
 
Аз съм навит, но ако ни светнеш какво имаш впредвид ще е много хубаво 8) :roll:
 
пари с фотошоп

нещо като прооект. например лого на фоирма или конкурс за най добър дизайн, и още нещо - фрииланс работа, възможност за изява в областта на графичния дизайн. Ако искате да научите нещо как се работи с програми в областта на графичния дизайн вижте няколко сайта, но админа не ми дава да ви пусна линковте за графичен дизайн, такива са правилата: да имам десет постинга :(
 
Re: пари с фотошоп

poppy76bg каза:
нещо като прооект. например лого на фоирма или конкурс за най добър дизайн, и още нещо - фрииланс работа, възможност за изява в областта на графичния дизайн. Ако искате да научите нещо как се работи с програми в областта на графичния дизайн вижте няколко сайта, но админа не ми дава да ви пусна линковте за графичен дизайн, такива са правилата: да имам десет постинга :(
Имаш предвид нещо като GetAFreelancer.com ?
 
Драсни едно ЛС по-подробно да видим за какво иде реч.Мога да покажа мои работи ако е необходимо.
 
http://www.rentacoder.com/RentACoder/default.asp - един приятел си прави по 200-300 долара на месец с по 2-3 часа работа на седмица, прави бизнес карти, логота за разни фирми всичко свързано с дизайн. Трудното е в началото да тръгнеш но после като на трупаш рейтинги и ще получаваш проектите по лесно :)
 
georgimateev каза:
Един добър дизайнер да видя в тоя сайт няма да му оставя почивен ден, но нейсе .. ;)
Ти какво разбираш под добър дизайнер? Дай ни някаква задачка с която мислиш, че един добър дизайнер трябва да се справи :)
 
BRAIN_PAIN каза:
georgimateev каза:
Един добър дизайнер да видя в тоя сайт няма да му оставя почивен ден, но нейсе .. ;)
Ти какво разбираш под добър дизайнер? Дай ни някаква задачка с която мислиш, че един добър дизайнер трябва да се справи :)

Един добър дизайнер има креативно мислене :) Останалото е познания по фотошо, които се учат за отрицателно време
 
MacTeP каза:
BRAIN_PAIN каза:
georgimateev каза:
Един добър дизайнер да видя в тоя сайт няма да му оставя почивен ден, но нейсе .. ;)
Ти какво разбираш под добър дизайнер? Дай ни някаква задачка с която мислиш, че един добър дизайнер трябва да се справи :)

Един добър дизайнер има креативно мислене :) Останалото е познания по фотошо, които се учат за отрицателно време
съгласен съм
аз по изобразително имам 3-ки само :D ако влизам в часовете и рисувам де :)
иначе тряя набарам има едно момиче(малко е така, как да кажа... стеснителна...) да земе да ми прави дизaйните- много добре рисува :D
 
Аз се регистрирах там преди нова година и спечелих една задача, но изпуснах крайния срок покраи празниците и ся ми е тъпо и се надявам да спечеля и друга. А някой знае ли как се предават поръчките? За рент ъ кодер става дума :wink:
 

Горе