Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Michelle Naydenova

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
FMVBI.jpg
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Здравей.

Хубаво оформление, надявам се да има положителен ефект. Имам само един въпрос, цените, които даваш за писане ли са или за пренаписване? Защото в заглавието казваш, че предлагаш и двете, а цената е само една? Според цената аз съдя, че е за писане, ама това си е мое мнение, и тогава какви са цените ти за пренаписване? Има и други неща, ама те са маловажни.

Давам си мнението като колега, преди да са дошли истинските хищници и евентуални клиенти. :)

Поздрави и успех!
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Имам нужда от следното можеш ли да ми направиш предложение на ЛС с евентуална отстъпка за количеството и портфолиото ти?
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Здравей!

Благодаря за споделеното мнение! Дадената цена е за написване. Цената за пренаписване се договаря взависимост от източниците, от които се взема информация, дали клиентът ги предоставя и т.н.

Поздрави!
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Разбрах, че цената на ревю копито е на половина, но не разбрах, ако поръчам няколко статии, общата цена ще е на половина или само първата статия?
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Най-отгоре е написано с едни голеееми букви.
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Най-отгоре е написано с едни голеееми букви.

Щом ти е толкова досадно да обясняваш какво предлагаш на евентуални клиенти, предполагам не ти е приятно и да работиш с такива. Мога ли да попитам защо тогава предлагаш такава услуга?!? С извинение, но винаги са ме дразнили подобни хора, които хем предлагат услуга, хем ги мързи да отговорят и на най-малкото запитване.

Услугата ви може да е качествена и евтина, но отношението ви не струва.

Пожелавам ви успех с бизнес-а и много и големи печалби.
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Здравей!

Въпрос "На какво даваш review copy?" в тема, чието заглавие и пост не оставят съмнение какво именно се предлага, е най-малкото неадекватен. Нямам проблеми да отговарям на каквито и да е въпроси отностно услугата, но на "От какво животно?" ще отговоря в същия стил.

Поздрави!
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Ок съгласен, съм но не видях отговор и на моя въпрос. И след като не получих конкретен отговор сметнах, че последното ти мнение се отнася и за мен.

Разбрах, че цената на ревю копито е на половина, но не разбрах, ако поръчам няколко статии, общата цена ще е на половина или само първата статия?
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Извинявай, въобще не съм видяла твоя пост. Писах ти ЛС.
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Аз взех ревю и съм доволен от статията си.Беше на анг - хеалт тематика.
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Извинявай, въобще не съм видяла твоя пост. Писах ти ЛС.

И аз се извинявам за грубият тон. Писах ти ЛС.
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Такам... понеже имах 'честа' да поръчам статии от Michelle Naydenova и не останах особено доволен до известна степен реших да предупредя хората, които имат намерение да си поръчат статии от нея.

Накратко, поръчах си 3 статии от които едната беше review copy (т.е. нея трябваше да получа на половин цена). От които 2 получих и то с значително закъснение, а 3-тата явно така и няма да дочакам, понеже изминаха 8 дена от поръчката на статиите.

В общи линии от работата с момичето впечатленията са следните:
- Лоша комуникация;
- Несериозно отношение към работата;
- Неизпълнение на обещаните срокове;

Пиша това мнение за да си имате едно наум и да ви посъветвам да плащате статиите си през PayPal... така и да ви излъже, винаги можете да ударите един диспут :)
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Накратко, поръчах си 3 статии от които едната беше review copy (т.е. нея трябваше да получа на половин цена). От които 2 получих и то с значително закъснение, а 3-тата явно така и няма да дочакам, понеже изминаха 8 дена от поръчката на статиите.

Не може да бъде! В първия пост е написала, че разбира колко са важни сроковете за всеки предприемач. Може пък само да разбира, но да не го смята за важно. Знае ли човек какво е имала предвид?
Що се отнася до третата статия ... ами възможно е да не е намерила кой да и я напише.
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

След като вчера пуснах тази тема, късно вечерта получих статията ревю копи+част от парите, които бях заплатил (парите ги върнах обратно, понеже не съм имал цел да изнудвам копирайтърката да ми пише текст без пари и след като ми изпрати текста, смятам, че парите си ги заслужава, след като съм доволен от свършената работа... въпреки закъснението :) ). Така, че би трябвало да коментирам статиите, каквато е и идеята на ревю копитата.

Относно забавянето, не знам кой е крив и кой прав, но принципно ако е вярно, мога да сметна оправданието за уважително... както и да е, казах каквото имам, другото е по ваша преценка, а ето и мнението ми за статиите.

Както казах, статиите са с добро качество. Спазена е дължината и статията е написана според дадените от мен указания.

Ако сметнем, че наистина се е получило някакво недоразумение, мога смело да я препоръчам.
 
От: Предлагам писане и пренаписване на статии. Езици - български, английски, руски.

Поръчах статия 1000 думи на английски. Преди да напише статията, авторката със сигурност е чела в интернет по темата.

Статията е професионално написана, издържана отвсякъде!

Като изключим лекото забавяне от 2-3 дни (което е нормално според мен, пък и аз не бързах) - препоръчвам я, добра е!
 

Горе