Предлагам писане на статии и превод от английски.

bubble

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте! Предлагам писане на статии и превеждане на текстове. Всеки, който иска да види стари мои статии и преводи, но не са му достатъчни- първата статия ще е безплатна, за да разбере моите възможности.
Цената за превод и статия е по договаряне- в зависимост от дължината и сложността на текста.
Освен статии пиша и литературни произведения (проза).
Запазвам си правото да отказвам поръчки в области, в които се чувствам некомпетентна.
 
От: Предлагам писане на статии и превод от английски.

Може ли аз да отнеса първата безплатна статия?

Поздрави

Мисля, че автора имаше предвид ако поръчаш, първата статия ще е безплатна, то иначе всеки може да злоупотреби и да си иска теста и да не поръчва после статии :)
 
От: Предлагам писане на статии и превод от английски.

Идеята ми е да поръчам 1 статия и 1 да получа безплатно, за да разбера стила на писане и уникалноста на текста, както и дали се допускат някакви стилистични или правописни грешки.

В обявата няма цена за брой думи в статия.

Поздрави
ПП - Така получаваш 2 в 1
 
От: Предлагам писане на статии и превод от английски.

Много се радвам, че ReminD ме е разбрал какво имах предвид. Относно цената на статията не съм я въвела, защото както споменах пиша и литературни произведения и не исках да стане всичко дълго, дълго, а по-добре ще е и по договаряне, защото се случва, че статията може да изисква и по-малко, по-голямо заплащане. Samba, щом искаш да напиша статия нямам нищо против- много ще се радвам и всичко да не е със задни мисли. А и както споменах по-горе, мога и да ти пратя примерна статия. Вече ти ще прецениш дали е достатъчна, за да разбереш моите възможности. ;)
Относно цените по-често са традиционните: 200 думи 2 лева :)
 
От: От: Предлагам писане на статии и превод от английски.

Здравейте, търся човек, който да пише статии на английски език. Предлагате ли тази услуга?
 
От: Предлагам писане на статии и превод от английски.

Няма проблем да се споразумеем и за статии на английски :) Писах ти ЛС
 

Горе