Предлагам писане на статии на английски език!

TiGeR83

New Member
Рейтинг - 97.1%
34   1   0
Здравейте колеги! Предлагам писане на статии на английски език, цените са следните:

*Кратка статия от 200-250 думи - 4 лева
*Стандартна статия от 300-350 думи - 5 лева
*Дълга статия от 900-1000 думи - 12 лева

При дългосрочни проекти или големи поръчки предлагам отстъпки!

*Скайп - tigerr_83
*Е-майл - tigerr83 @ abv (dot) bg

Ако се интересувате от услугите, които предлагам се свържете с мен на посочените контакти!
 
От: Предлагам писане на статии на английски език!

Интересувам се от предложението! Имам свободно време за подобен тип работа! Владея отличен английски и имам опит в пренаписване на статии.
 
От: Предлагам писане на статии на английски език!

Интересувам се от предложението! Имам свободно време за подобен тип работа! Владея отличен английски и имам опит в пренаписване на статии.

А от кое точно предложение се интересуваш? Момичето предлага услуги, т.е. пише статии, ако искаш да купиш статия от нея се свържи с нея.
А както подозирам от мнението ти - действаш некоректно, като пишеш своя оферта в чужда такава. Все едно да влезеш в магазин и да продаваш своята стока в другия магазин.
Направи си своя тема и там си пиши колко свободно време имаш, с какъв опит разполагаш и какви точно услуги предлагаш!
 
От: От: Предлагам писане на статии на английски език!

Той само предполага, че му е отправено предложение. :mrgreen:

Може, но така го е написал, че ... .
 
От: Предлагам писане на статии на английски език!

Интересувам се от предложението! Имам свободно време за подобен тип работа! Владея отличен английски и имам опит в пренаписване на статии.

Хм, това съм го виждала и в други теми май...
 
От: Предлагам писане на статии на английски език!

Здравейте колеги. Току що получих една статия от момичето и съм доволен. Написа я за по - малко от един ден и е доста добре структурирана. До няколко дни ще поръчам пак.
 

Горе