Предлагам: писане на цялостни, големи статии.

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
От известно време се занимавам със създаване на големи статии, които комбинират няколко в една. От въпросните публикации избирам най-важното и го събирам на едно място, като получения продукт е с много висока уникалност, а в повечето случаи е по-голям (по брой думи) от първоначалните източници поотделно.

Наскоро започнах един сайт, в който пиша по този начин, но имам допълнително свободно време. Това е причината да предложа следната оферта:

1. Създаване на една статия от няколко, дадени от клиента;
2. Висока уникалност на текста (над 90%, често до 100%);
3. Възможност за предварителен избор на брой думи;
4. Статиите могат да бъдат само на български език;

Цената за гореспоменатата услуга е 1ст. на дума. Ако статията излезе 1000 думи, тя ще струва 10 лева (2000 думи - 20 лева и т.н.). Можете да определите предварително приблизителната големина. Заплащането става след като статията бъде написана. За новите клиенти, с които не съм работил, може да поискам капаро или предварително заплащане в началото.

На заинтересованите мога да покажа сайта, в който пиша. За повече информация и поръчки, пишете в темата или на ЛС!
 
От: Предлагам: писане на цялостни, големи статии.

За 4 месема нито един желаещ :) Аз работя по този метод за един мой сайт и мога да кажа, че е много успешен. Ще наблегна на него и тази оферта вече може а се счита за невалидна.
 

Горе